- RubrikaLIFESTYLE

Nekonečný boj – muži a móda!

26.4.2011

Většina mužů sní o tom, jak svým zevnějškem okouzlí na ulici každou ženu či slečnu. Jenže kdo z nás pořádně ví jak na to? Kolikrát potkáte takové případy, že zkombinují vše, co jim přijde pod ruku a poté spíš budí rozruch, než aby okouzlovali přítomné dámy. A proto konec těmto Faux pas [fó pa]. Buďte free, buďte cool, buďte in. Buďte prostě FREECOOLIN [frikulín]. Pár rad jak se stát módním Casanovou naleznete i v tomto článku. Dost řečí a vzhůru do světa svádění a módy.

  1. Image muže tvoří doplňky – sluneční brýle, opasky, hodinky. Tohle všechno dotvoří Vaši image k dokonalosti. Samozřejmě v tom případě, že tyto doplňky správně použijete. Například hodinky s gumovým páskem rozhodně nepatří k obleku od Armaniho a naopak hodinky za desetitisíce s koženým páskem nepatří k plážovým bermudám a flip-flopům.
  2. Volné kalhoty versus úzké džíny – to co je správné nebo nejlepší není jasně dáno, protože každý muž by měl nosit to, v čem se cítí nejlépe. Ale každý by si měl zachovat soudnost, a pokud Vám na první pohled volné kalhoty přidají kila navíc vězte, že to nebude ta nejlepší volba.
  3. Spodní prádlo – ano i tahle část oblečení, která je vidět jen málokdy při běžném pohybu v práci či ve škole o Vás může mnohé vypovědět. Slipy zvolí muži, kteří se rádi předvádí, trenýrky ti co jsou nenapravitelní posteloví romantici. Boxerky jsou jakým si zlatým středem v této škále. No a pro někoho kontroverzní tanga a jockstrapy patří extrovertům a exhibicionistům.
  4. Trendy rozhalenky – hit letošního jara, který hýří všemi barvami. Ale pozor na přeplácanost a výstřednost, pokud zvolíte rozhalenku výrazné barvy je nutné tomu podřídit zbytek oblečení, jako jsou kalhoty a doplňky. Takže pokud barevnou rozhalenku doplnit například černými či šedými kalhotami.

A v neposlední řadě pár rad s čím rozhodně pohoříte u každé ženy či slečny:

–     Tenisky k obleku?! Tak to rozhodně nikdy!!

–     Kalhoty s krátkými nohavicemi –  A to je máte jako po mladším bráchovi?!

–     Vysoké bílé ponožky v sandálech – ano i tohle patří k největším nešvarům nás českých mužů.

–   To, že budete mít „nabouchané“ plavky neznamená, že máte vyhráno. Protože, malé a upnuté plavky jsou velkým neduhem.

–    Žehlička je Vaším nepřítelem?! – tak to se hodně rychle spřátelte nebo máte po dojmu i po randění. Ženy totiž nesnáší zmačkané oblečení.

Foto: cerne-ponozky.cz, webseller.cz, byznysweb.cz, spolecenskesaty24.cz, luxurymag.cz