- RubrikaFASHION

Nášivky, krajky, šněrování. Vylaďte si oblečení na léto

3.7.2016

Každý rok přichází s módou nové trendy. To je jasné. Ale proč kvůli tomu měnit hned celý šatník? Nemusíte utrácet za nové kousky, když si je můžete jednodušše udělat doma z těch starých. Vylaďte si s námi oblečení na léto!

Bez pochyby budou hitem letošního léta nášivky. Už teď zdobí oblečení těch nejznámějších značek. Všichni totiž najeli na vlnu nažehlovacích obrázků. A i vy si můžete za pár korun ozdobit svoji starou bundu, džíny nebo obyčejné bílé triko. Takzvané „nažehlovačky“ koupíte jednotlivě v každé galanterce. Nově je teď běžně nabízí i módní obchody.

Odhalená ramena jsou sexy a působí velmi žensky a elegantně. Nebojte se je ukázat a šáhněte po nějaké blůzce. Určitě vám hezky vyniknou i v maxi šatech.

V oblečení nesmí chybět ani krajka. Tento trend se v módě drží poměrně často. Pokud máte nějaké zbytky krajky doma, ozdobte si třeba šortky. Ve videu níže uvidíte, jak si je jednoduše našít na nohavice.

Častým trendem je poslední dobou také šněrování. Objevuje se na oblečení, ale hlavně také na botech.

Pokud jste spíše ležérní typ a rádi nosíte volné oblečení, pořiďte si do šatníku alespoň jedno dlouhé triko a jednu dlouhou košili. Celkové vypadá váš look stylově a cool.

Všechny uvedené tipy si můžete vyzkoušet doma podle videa. Mrkněte.

 

foto: Archiv firem