- RubrikaFASHION

Módní quicktip: Náramně výrazné náramky

25.11.2013

Náramky jsou v současnosti stále více oblíbenou ozdobou žen i mužů. Lze je označit za velmi vděčné doplňky, které rozzáří váš model a hlavně mu dodají styl. Letošním hitem je ukázat náramky v co možná největším měřítku. Kvantita je důležitá! Svá zápěstí, možná až předloktí můžete ozdobit mnoha velkými náramky v kombinaci s těmi menšími .

Zlatu stále neodzvonilo!

Zlatá bijou je stále populární. Pokud chcete být „IN“ neváhejte sáhnout po širokých a masivních náramcích. Obchody nabízí nepřeberné množství variant z kůže, kamínků i řetízků a různých kovů.

Věříme, že i v truhlicích vašich maminek a babiček najdete super vintage kousky!

Nakombinujte si je podle nálady. Vyberte dominantní barvu ze svého modelu. A tu pak použijte v podobě masivního náramku, který položíte jako základ pro skladbu zdobení vaší ručky. Do skládání náramků vložte cit a chyťte se i toho nejmenšího barevného detailu, který najdete ve vašem outfitu. Kombinujte malé i velké, úzké či široké a přidejte i hodinky.

Ellen Crháková

"Passion for a fashion" tak by se dalo nazvat mé heslo, které mě přivedlo až do této redakce. Mám ráda styling, trendy a celé to krásno okolo.