- RubrikaLIFESTYLE

Módní quicktip: Na podzim obohatí český módní trh značka the DOGS

6.9.2013

Nový concept store the DOGS – Design Objects Gallery Store, s výstižným podtitulem „…nic designového nám není cizí….“, na podzim výrazným způsobem obohatí český módní trh. V elegantních prostorách s vysokými klenutými stropy v ulici Skořepka v centru Prahy budou exkluzivně v prodeji kolekce dámských a pánských bot, tašek a kabelek, luxusních šál a šátků z portfolia nových evropských značek, za kterými stojí výrazné designérské osobnosti.

Massimo Trulli

Luxusní, limitovaná kolekce kabelek a tašek, které jsou potištěny originálními kresbami italského malíře a nyní i designéra Massima Trulliho. Každý kousek je nadčasovým doplňkem, který najde své místo v šatníku žen a popřípadě i mužů (část kolekce, zejména cestovní kabely a aktovky na notebook, je unisexová), kteří preferují prvotřídní kvalitu a styl.

Campomaggi

Kolekce unikátních pánských a dámských tašek s výrazným designérským rukopisem zakladatele značky Marca Campomaggiho, které nevyjdou z módy po jedné sezóně, ale s přibývajícími léty získávají hodnotu. Ručně vyráběné kožené tašky ve „vintage looku“ na první pohled upoutají svou originalitou, nadčasovostí a puncem pravého luxusu.

the DOGS

Fred de la Bretoniere

Kolekce dámských a pánských bot ve třech produktových liniích zastřešených jednotnou vizí zakladatele a hlavního designéra Freda de la Bretoniere. Kolekce Fred de la Bretoniere přináší styl „classic chic“, kolekce Shabbies je v „casual – city looku“ a v kolekci Fretons jde o sportovní linii bot zvaných „sneaker“. Styl Freda de la Bretonière charakterizuje precizně zvládnuté řemeslo, originalita vzhledu, autenticita odrážející se ve využívání přírodních usní a nezaměnitelné detaily.

Chibs

Značková kolekce pánských bot pocházející z Portugalska. Velmi moderní design jak casual, tak i společenských bot vytvářený designérem a zároveň majitelem firmy Andrem Fernandesem. V souladu se sloganem „Walk with us“ Chibs uvádí na trh kolekce představující nejnovější módní trendy. Boty Chibs přijímají identitu a odrážejí styl života svého majitele.

Podobné články