- Rubrika46. MFF KV

Módní festivalové odlesky: Tereza Voříšková v roli modelky, vy v roli hvězdy!

7.7.2011

Vyrazila jsem na módní přehlídku. Včerejší odpoledne patřila Mlýnská kolonáda na pár hodin vozíčkářům a herečkám Tereze Voříškové a Daně Morávkové. Ty totiž na červeném koberci prezentovaly modely firmy E.Daniely, přední české značky zabývající se dámskou módou. Hlavní myšlenkou akce bylo zapojit do přehlídky i handicapované lidi, kteří se sice na vlastní nohy nepostaví, ale i tak pro ně není problém šaty odprezentovat. Projížděly se na mole jakoby nic.

Jednou z „modelek“ byla i herečka Tereza Voříšková, kterou letos ve Varech (na rozdíl od jiných známých osobností) vidíme snad na každé druhé akci. Kde jsou asi ostatní? Na přehlídce se ukázala ve třech letních elegantních šatech a moc jí to slušelo!

Prošla se zde i Dana Morávková. Na akci dorazila za doprovodu svého manžela Petra Maláska. Uvodní slovo měl Muž roku Martin Zach. Modelky chodily a jezdily buď jednotlivě, nebo po dvojicích. Díky zdařilé choreografií bylo vystoupení pěknou (ale krátkou) podívanou.

Ve Varech se často stává, že jste nečekaně pozváni na nějakou společenskou akci a nestíháte se doladit. A proto je zde stánek L’Oréal Paris (naproti poště). Hlavní partner karlovarského festivalu nabízí návštěvnicím líčení zdarma. A když budete mít štěstí i v soutěži, můžete vyhrát hvězdnou proměnu. Tak co dámy? Do konce festivalu zbývá už jen pár dnů, nebojte se využít služeb a vyzkoušet si, vypadat jako filmová star.