- RubrikaNEWS

Miss Příbramska se blíží do finále. Večerem provede Jan Čenský

13.10.2011

Zahájen předprodej vstupenek na slavnostní finále 4.ročníku soutěže Miss Příbramska 2011. Vstupenky jsou k dostání v knihovně Jana Drdy v Příbrami, Náměstí T.G.M. – 156, Příbram 1 nebo lze vstupenky objednat na dobírku zasláním adresy a počtu vstupenek na email: ahne@profesionalni.info. Cena vstupenky v předprodeji je 150 Kč, na místě v den konání akce 200 Kč.

Finále soutěže Miss Příbramska se koná: 26.11.2011 od 20:00 hodin v KD Příbram

Slavnostním finálem bude provázet známý český herec a moderátor Jan Čenský. Během večera vystoupí např. Příbramský sbor, Oxygen Příbram a nebo Příbramské mažoretky.

Již čtvrtým rokem společnost České modelky s.r.o. portál www.ceskemodelky.cz pořádá 4.ročník soutěže regionální soutěže krásy Miss Příbramska 2011. Záštitu nad touto soutěží převzalo město Příbram. Finalistky soutěže se utkají v klasicných discipínách, předvedou se ve svatebních a společenských šatech od Svatebního salonu Popelka z Dobříše www.salonpopelka.estranky.cz, dále se předvedou v módní přehlídce šatů od módní návrhářky Brigity Ročňákové www.salonbrigita.com a kolekce plavek od společnosti Litex www.litex.cz. O vzhled finalistek se postarají kadeřníci a vizážisté Hairpoint www.hairpoint.cz, úprava vzhledu I-Centrum www.icentrum.iap.cz a korunky pro vítězky a dodává RB Bižuterie www.rbbizuterie.cz

Soustředění finalistek Miss Příbramska se bude konat v hotelu WELLTOR www.welltor.cz s využitím bazénu po celou dobu pobytu, který je zárověň hlavním partnerem soutěže, dále vítězka získá zapůjčení automobilu značky renault od společnosti Renault Auto VANDOL s.r.o. na 30 dní a spoustu dalších zajímavých cen např. permanetky do solárního studia EL www.solariumel.cz, poukázky na brýle od společnosti Eiffel Optic a.s. v hodnotě 10.000 Kč pro vítězky, dárkové koše Studio Pink www.studiopink.cz, šaty od módní návrhářky Brigity Ročňákové, voucher na jízdu v závodním automobilu na okruhu od Petrolheads racing team a další…

Do poroty této soutěže přijali pozvání starostové příbramských měst pan MVDr. Josef Řihák (starosta města Příbram), Ing. Tomáš Havlíček (starosta města Nový Knín), Jiří Štěrba (starosta města Březnice), Ing. Josef Vondrášek (starosta města Rožmitál pod Třemšínem), Mgr. Jaroslav Melša (starosta města Dobříš) a Miroslava Jeřábková (starostka města Sedlec-Prčice), zástupce města Sedlčany, zástupce společnosti Renault Auto VANDOL s.r.o. (generální partner soutěže), Lucie Váchová (MISS ČR 2003), Norbert Nagy (automobilový jezdec), Brigita Ročňáková (módní návrhářka) a další…

I letos bude soutěž Miss Příbramska v charitativním pojetí a na slavnostním finále soutěže bude probíhat dražba korunky pro občanské sdružení Dobrý skutek.

Hlavním mediálním partnerem se stala společnost PBtisk s.r.o. www.pbtisk.eu. Mediálně tuto akci podporují televize Fonka, týdeník Periskop, www.transitmedia.cz, Příbramský deník, Příbramský servis, časopis Hubatá Černoška, rádio Hubajda, INFO inzert, všechny příbramské městké noviny a časopisy, internetové portály www.chytrazena.cz, www.mezinami.cz, www.pribramsko.eu, www.sedlcany-info.cz. Dalším partnerem soutěže je společnost Grants You Taxi, kadeřnické a vlasové studio Hair point www.hairpoint.cz a také penzion Kunc www.penzionkunc.cz. Hlavním partnerem soutěže je také autoservis www.secondservice.cz, soutěž také podpořily společnosti K+K koberce, Voda Veolia, Artus Ross, pivovar Herold a další..

Až do 25.11.2011 probíhá SMS hlasování o titul Miss Sympatie. Informace o finalistkách naleznete na: http://www.ceskemodelky.cz/misspribramska/finalistky2011.php.

Srdečně vás tímto zveme v sobotu 26.11.2011 od 20:00 hodin do KD Příbram na finále Miss Příbramska 2011.