- RubrikaNEWS

MISS ACADEMIA: Finalistky MISS ACADEMIA se sjedou do Zlína

27.1.2010

Víkendové soustředění čeká na finalistky soutěže o „nej“ vysokoškolačku MISS ACADEMIA 2010. Koná se od 29. do 31. ledna 2010. Celý projekt je již čtrnáct let organizován studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Finálová skupina se může těšit nejen na krásné prostředí, ale také na velice bohatý program. Po příjezdu do hotelu se dívky sejdou v Univerzitním centru s organizátory soutěže, kde se dozví, jak bude další spolupráce a soutěž pokračovat. V ateliéru designu oděvu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně návrhářky připraví finalistkám originální modely pro slavnostní Galavečer. Sobota a neděle se pro dívky stane příležitostí ukázat své půvaby a šarm. Pro jednu z kampaní soutěže Miss Academia Online je třeba nafotit profesionální fotky a natočit medailonky finalistek. Dívkám pomohou zkušení odborníci, kteří se postarají o účesy, make-up i celkovou vizáž.

Veřejnost bude mít možnost podpořit finalistky soutěže Miss Academia prostřednictvím internetového hlasování na webových stránkách soutěže www.missacademia.cz, a to již od posledního únorového týdne. — Soutěž MISS ACADEMIA ČR pořádají letos již po 14. studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci předmětu Komunikační agentura. Oslovovány jsou všechny studentky vysokých a vyšších odborných škol z celé České republiky. Její počátek se datuje již k roku 1997, kdy byla v rámci reprezentačního plesu zlínské Fakulty technologické zvolena nejmilejší studentka. Od té doby soutěž prošla mnohými změnami, její poselství však zůstává stále stejné.

Nehledáme umělé ideály dnešní doby, ale dívku, která ukáže, že ke skutečnému významu slova krása patří hlavně půvab, šarm a

Podobné články