- Rubrika

MISS ACADEMIA boří (nejen) antické mýty. Přihlas se i Ty!

2.12.2009

Právě nám odstartovala v pořadí čtrnáctá náborová kampaň MISS ACADEMIA ČR 2010, do které se můžeš přihlásit i Ty! Že by miss měla být jen krásná dívka s ideálními mírami, která se zajímá o světový mír? Tato soutěž není určena jen slečnám s mírami 90-60-90, nejdůležitějším faktorem úspěchu je totiž inteligence, vnitřní krása a šarm.

Oproti loňskému ročníku došlo k úpravě pravidel – nyní mají možnost přihlásit se také studentky kombinované formy studia do věku 26 let. Registrace bude probíhat na webových stránkách Miss Academia do 3. ledna 2010.

Kampaň poběží ve spolupráci se společností Student Agency, mediálními partnery, na vysokých školách i nově vytvořeném profilu Facebooku, kde je připojeno už 398 fanoušků! Staň fanouškem Miss Academia a budeš vědět o všech novinkách!

Výjimečný projekt MISS ACADEMIA ČR připravují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. „Letošní ročník se nese v duchu antiky. Chceme tím ukázat, že antika ctila přirozenou krásu, ale také intelekt a moudrost,“ vyjádřily se k letošnímu tématu manažerky projektu Eva Krutáková a Hana Pavlínová. „Podstatou soutěže je zbořit mýtus: ženy jsou buď krásné, nebo chytré. Chceme najít tu „nej“ vysokoškolačku, v jejíž osobě se snoubí inteligence, krása i ženskost. Hledáme miss, která má (s)mysl.“

Uchazečky o titul se mohou již nyní těšit na dvě castingová kola, která se budou konat 8. ledna v Praze a 15. ledna 2010 ve Zlíně. Během castingů dívky projdou klasickou promenádou v plavkách, rozhovorem s porotou a hlavně vědomostně-inteligenčním testem, díky kterému se MISS ACADEMIA odlišuje od všech podobných soutěží krásy. Do finálového kola poté postoupí deset nejlepších. Boj o vítěznou korunku a zboření zažitých mýtů se uskuteční 31. března 2010 v reprezentačních prostorách Městského divadla Zlín.


_
V loňském roce se soutěže zúčastnilo 374 studentek vysokých a vyšších odborných škol. Jak
je zvykem, vrcholem projektu byl dubnový finálový večer s 10 pečlivě vybranými finalistkami. Program
se nesl v duchu nevyřešeného zločinu, na jehož konci byla objevena vítězka – Miss Academia 2009 se
stala Jana Marečková, studentka Univerzity Karlovy v Praze. Dívky, umístěné na předních pozicích,
neodešly ze soutěže s prázdnou. Radovat se mohly ze spousty hodnotných a zajímavých cen, jako byl
zájezd do Itálie, notebook, mikrosystém, tandemový seskok padákem, poukaz na nákup bot či další
dárkové balíčky.

Dokaž, že v sobě ukrýváš antické ideály dokonalosti se vším všudy! Získej titul Miss Academia 2010!

Soutěž MISS ACADEMIA ČR pořádají letos již po 14. studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci předmětu Komunikační agentura. Oslovovány jsou všechny studentky vysokých a vyšších odborných škol z celé České republiky. Její počátek se datuje již k roku 1997, kdy byla v rámci reprezentačního plesu zlínské Fakulty technologické zvolena nejmilejší studentka. Od té doby soutěž prošla mnohými změnami, její poselství však zůstává stále stejné.

Nehledáme umělé ideály dnešní doby, ale dívku, která ukáže, že ke skutečnému významu
slova krása patří hlavně půvab, šarm a inteligence.
Více informací na www.missacademia.cz.