- RubrikaKULTURA

MIG 21 vyrážejí na tradiční podzimní turné, pro letošek s názvem Šňůra Tour

11.9.2013

 

 

Šňůra Tour zavede kapelu MIG 21 do klubů českých i moravských, a s jednou zastávkou na Slovensku. Turné vyvrcholí dvěma koncerty 27. a 28. 11. v pražském Lucerna Music Baru.

Návštěvníci koncertů se mohou těšit nejen na novinkovou scénu a nové kostýmy, ale i na řadu písní, které zazní v úplné premiéře a předznamenají tak novou desku, anoncovanou pro podzim příštího roku.

Jiří Macháček k tomu, jak bude vypadat scéna a kostýmy Šňůra Tour 2013, poznamenává: Bude nová, i kostýmy budou nové, jelikož ty staré jsou už zatuchlé a plné cizopasníků, i když stále ještě vypadají na dálku trochu sexy, že? Letos na to půjdeme tak, že to všechno bude pečlivě šité horkou jehlou, ale tak, aby to nebylo vůbec poznat. Jak už je ostatně naším starým dobrým zvykem.“

Vstupenky v předprodeji pořídíte nejlevněji bez poplatku na pokladně Lucerna Music Baru za 290 Kč. Dále pohodlně přímo na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream navýšené o poplatek prodejce. Cena na místě 350 Kč.

Více informací naleznete na: www.mig21.cz a www.facebook.com/mig21.official