- RubrikaLIFESTYLE

Mezi ženy přichází nové osvěžující spojení aloe vera a okurky

18.1.2017

Po únavné zimě a před aktivním jarem a létem Energie, osvěžení, povzbuzení a pro některé i účinný detox. Přesně to potřebuje tělo a mysl po dlouhé zimě a občas vyčerpávajícím nástupu jara, stejně jako před aktivitami nabitým létem. Ideálním průvodcem pro toto náročné období se stane novinka TOP Aloe Vera Okurka.

V jedné lahvi se spojují kousky aloe vera s blahodárnými účinky na organismus, známými po staletí, s jedinečnými vlastnostmi okurky. Právě aloe vera je základní ingrediencí nápojů TOP Aloe Vera. Čistě přírodní nápoj obsahující 30 % šťávy a dužiny aloe vera je nově obohacen o výjimečnou chuť okurky přidáním přírodním aroma z této oblíbené (a přitom nedoceněné) zeleniny.

Ta dodává této novince – nápoji TOP Aloe Vera Okurka netradiční chuť a je zárukou okamžitého povzbuzení. Nápoj TOP Aloe Vera Okurka dodá vašemu tělu nejen požitek z výjimečné chuti a osvěžení, ale také je výbornou přírodní alternativou k energetickým nápojům.

Díky vysoké energetické hodnotě vám zaručí přísun síly, jakmile cítíte, že vám začíná docházet. Šťavnaté kousky dužiny aloe vera vás navíc příjemně zasytí, a přitom nebudete mít pocit plného žaludku a únavy. A je jedno, zda sedíte dlouhé hodiny v kanceláři, nebo se věnujete náročnější pohybové aktivitě. Aloe vera obsahuje velké množství zdraví prospěšných látek, které pomáhají udržovat tělo ve skvělé kondici a dodávají mu potřebnou vitalitu.

Šťáva z této dužnaté rostliny mimo jiné podporuje trávení, detoxikuje, obsahuje řadu minerálů a vitamínů, přispívá k lepší imunitě organismu nebo přirozeně upravuje krevní tlak. Vychutnejte si toto nové, zajímavé spojení aloe vera a okurky v novince TOP Aloe Vera Okurka, který je nyní nově k dostání na trhu. Okurková sezona právě začíná! Více informací na www.topaloevera.cz