- RubrikaFASHION

Malé batohy jako příruční zavazadlo na kratší cesty?

1.11.2016

Sledujete módní trendy? Inspirujete se blogerkami? Co říkáte nevšedním až odvážným outfitům? Je pravda, že se módní trendy rychle mění. S nadsázkou lze dokonce říci, že co je dnes IN, zítra už může být úplně zapomenuto. I proto je dobré trendům příliš nepodléhat a mít ve skříni spíše nadčasové kousky, které vždy oživíme nějakou žhavou novinkou. Ačkoli posledních pár sezón vévodí přehlídkovým molům batoh coby módní doplněk, kabelku pravděpodobně nenahradí, co se týká každodenního nošení. V případě cestování je to ovšem jiné…

Batoh jako součást městského stylu

Říkáte si, co to je zase za novinku? Překvapivě se nejedná o nic nového, vždyť batoh k městskému životu patří již od 70. let 20. století. Ačkoli jsou batohy pro běžné využívání spíše záležitostí školou povinných dětí či studentů, batohy se staly neodmyslitelnou součástí mladých. Díky většímu prostoru, množství přihrádek a praktických kapes se do batohu vejdou nejen cennosti, které běžně nosíme u sebe, ale také svačina, pití, kniha, mobilní telefon, tablet či oblečení na trénink.

Moderní batoh pro vaše cesty

Praktická stránka je jedna věc. Neméně důležitý je ovšem i design. Praktické moderní batohy Eastpak spojují obě dvě – jsou stylové a vychytané do posledního detailu. Představují tak skvělého společníka na vaše cesty. Už jste měli možnost zkusit batoh Padded Pak’r, který je nejen bestsellerem ale mezi studenty naprostou jedničkou? Podobně jsou však na tom i další produkty z dílny značky Eastpak, která se výrobou batohů a zavazadel zabývá již od roku 1952. O kvalitě zpracování a využití prvotřídních materiálů svědčí i fakt, že batohy Eastpak putovaly i do americké armády.

Pokud máte rádi klasický vzhled batohů avšak s originálním potiskem, ve svěžích barvách či s jedinečným designem, zaměřte se na britskou značku Mi-Pac, která roku 2014 dokonce získala prestižní ocenění pro nejlépe rostoucí značku. Originální barevné batohy Mi-Pac jsou kreativní, hravé a přímo vybízí k cestování.

Výhody batohů

Přemýšleli jste někdy, proč jsou batohy najednou tolik oblíbené? Možná je to dáno  životním stylem, kdy stále někam spěcháme a v ruce zpravidla držíme mobilní telefon, díky kterému během cesty vyřídíme několik hovorů a odepíšeme na pár e-mailů. Nebo je to způsobené tím, že více dbáme na naše zdraví a tahání tašky na jednom rameni našim zádům ani pohybovému aparátu rozhodně neprospívá? Ať už je to z jednoho, druhého či úplně jiného důvodu, batohy si své místo v našich skříních rozhodně zaslouží. A když už si je neoblíbíte pro každodenní nošení, na kratší cesty vám batoh rozhodně přijde vhod. Nebo si snad umíte představit cestování s kabelkou? Po pár kilometrové tůře by vás smích pravděpodobně přešel.