- RubrikaNEWS

Majka z Break Times si zahrála na prostitutku

14.11.2013

Majka Moravcová z meziškolního časopisu Break Times se rozhodla zajímavým způsobem přijít na to, jaký život asi tak vedou prostitutky. Na webu Break Times se dočtete více, my Vám ale tento článek krátce představíme.

Prostituce, jinak také řečeno „nejstarší řemeslo“, je všude kolem nás. Majka se rozhodla vyzjistit jakou životní filozofii tyto ženy mají. A to zajímavým způsobem – zkusit se stát jednou z nich. 

Zajímavostí je i to, že Majka si vyhradila několik pravidel: „Nejdůležitější pravidlo: nikomu neposkytnout žádnou erotickou službu! Do takových extrémů se kvůli článku do Break Times pouštět opravdu nebudu, byť bych za to měla dostat dvacet „táců“.“ začala Majka své vyprávění.

Důležité na článku je, že ani nic nemění, nebo spíše měnit nechce jak říká sama autorka: „Nechci tím nikomu kazit podnikatelský záměr ani nikoho hanit, já jen musím! Něco uvnitř mě nutí napsat o tomto celospolečenském tématu a zveřejnit těchto pár řádků a je skutečně na každém, zdali se dokáže vyrovnat se svým svědomím!“

Majka navštívila priváty dva. Příběhy z nich a vše ostatní najdete na http://www.breaktimes.cz/clanky/detail/zahrala-jsem-si-na-prostitutku