- RubrikaKULTURA

Majáles v Brodě bude multižánrový!

9.4.2013

Jedna z nejoblíbenějších a už i tradičních studentských akcí propukne v Havlíčkově Brodě i letos! Oslavy krás studentského života a příchodu máje jsou na programu v sobotu 18. května na Havlíčkově náměstí.

„Pro letošní ročník jsme připravili ambiciózní a velice přitažlivý program. Oslavy začnou už v sobotu v odpoledních hodinách koncerty kapel a v průběhu dne se bude v klubu Oko promítat studentský film Stíny jezera, který byl natočen studenty druhého ročníku Gymnázia Havlíčkův Brod s režisérem, scénáristou a kameramanem Martinem Vincensem,“ popisuje hlavní organizátorka Markéta Buráňová.

Letošní ročník se bude ale v některých ohledech trochu vymykat. „Našim cílem je zapůsobit na příznivce většiny hudebních stylů. Okolo poledne se na pódiu představí chotěbořská skupina Fofrton , následovat bude Memento Mori. Odpoledne se přitvrdí a na pódiu vystoupí kapela Arciskačány, potěšíme i fanoušky skupin El’Brkas a Šatlava. Tvrdší hudbu zjemní jihlavská skupina Ros3s. Na závěr večera potěšíme příznivce ska skupinou Novoveska,“ doplňuje Buráňová.

Zlatým hřebem večera a celého Majálesu bude vystoupení skupiny Jaksi Taksi. Chybět nebude ani Afterparty v klubu Oko, která startuje ve 22:00 a kde zahraje DJ a chybět by neměla laser show.

Podobné články