- Rubrika

Majáles si váží dlouhodobých přátel: Akce „Co rok, to pivo“

24.4.2009

Majáles spustil v Česku zcela unikátní věrnostní program: dlouhodobé přátele Majálesu pozve každý rok na pivo. A co víc, počet nejoblíbenějšího festivalového nápoje zdarma se bude zvyšovat: po třech letech účasti získá přítel Majálesu piva hned tři! A ty má pak jisté po celý zbytek života, kdy se i po studiích bude znovu chtít podívat na Majáles.

Členem klubu se mohou stát pouze osoby starší 18 let a přihlašování pro tento ročník končí o půlnoci 27. dubna. Piva nebudou to jediné, co klub nabízí: přátelé klubu budou první, kdo bude každý rok disponovat nejnovějšími informacemi o Majálesu, budou moci soutěžit o volňásky, slevové kupóny a další vychytávky.

Vrchol letošních majálesových oslav v Praze připadá na čarodějnické datum 30. dubna v parku Stromovka. Kromě kapel jako Divokej Bill, Vypsaná Fixa, Skyline, Sto zvířat, Mńága a Žďorp, Tleskač, The Prostitutes, Xindl X nebo Orikoule se můžete těšit na humor pod taktovkou komiků z pořadu HBO Na Stojáka, pálení čarodějnic, kandidáty na Krále Majálesu, kteří si i letos chystají poutavý program, klání vysokých škol a Jarmark studentských organizací, kde se vám představí studentské organizace a spolky.

Další Majáles následuje v Hradci Králové 6. května v Šimkových sadech. I zde středeční odpoledne rozezvučí kapely Divokej Bill, Tatabojs, Vypsaná Fixa, Skyline, Tleskač nebo Ready Kirken. Hradeckému Majálesu předchází pět intenzivních dní širšího programu Majálesu plného dalších hudebních akcí, soutěží, performances a kultury, která se do hlavního dne nevejde.

Majálesový seriál uzavírá Brno s datem 7. května. Den před státním svátkem si jaro na Veldromu roztančíte za zvuku Monkey Business, Divokýho Billa, Mig 21, Vypsané fixy, Skyline, Polemic, Tleskače nebo Orikoule.  

K majálesovému vstupnému, které letos muselo podražit (je nám to líto, ale z něčeho se ten ranec zábavy prostě zaplatit musí) na 190,- v předprodeji (v Hradci Králové stále držíme cenu na 170,-), jsme pro návštěvníky i nadále zajistili studentského volňáska 1+1 do Palace Cinemas.

WWW.MAJALES.CZ

Majáles ve zkratce

·          největší český studentský festival, největší setkání mladých lidí v uvolněné atmosféře

·          Praha, Brno, Hr. Králové a Plzeň – tj. celkem 40.000 unikátních návštěvníků v ČR

·          letos přináší navíc Jarmark studentských organizací – Majáles chce dát na největším setkání studentů v ČR prostor prezentaci studentských aktivit a zapojit více studentů do aktivit spolků

www.majales.cz