- RubrikaFASHION

Luxusní koncept FADE otevřel nový obchod v Nákupní Galerii Myslbek

3.3.2017

Oblíbený fashion store FADE otevřel rozšířenou a modernizovanou pobočku v Nákupní Galerii Myslbek na pražském Příkopě. Nová, luxusně provedená prodejna nabízí řadu značkového zboží světoznámých brandů Marciano Guess, PINKO, Michael Kors a Patrizia Pepe.

Nejnovější okouzlující kolekci značky Marciano Guess, která se stala známou zejména pro svůj moderní evropský styling a prvotřídní image, nově nabízí kompletně zrekonstruovaný obchod FADE uprostřed pražské high street Na Příkopě. Brand na českém a slovenském trhu exkluzivně zastupuje společnost FADE.CZ, která je neodmyslitelně spjata s Nákupní Galerií Myslbek.

Další ze značek, které jsou ve FADE k mání, je nadčasový Michael Kors. Světoznámý návrhář je uznávaný pro svou tvorbu doplňků i pánského a dámského oblečení. Ženy zajisté také ocení italskou módu značky PINKO, která kombinuje vysoce kvalitní provedení spolu s elegantním a sofistikovaným designem. Z Itálie také pochází značka Patrizia Pepe, odvážnější co do volby materiálů, tak výraznějších barev, avšak stále zachovávající feminitu.

„Butiky FADE jsou velmi populární; za jejich úspěchem stojí kombinace velkého výběru a příznivých cen i u luxusního zboží. U nového obchodu nabídku ještě zatraktivňuje moderní, nepřehlédnutelný design,“ říká Helena Ševčíková, marketingová manažerka NG Myslbek.

FADE jako novinku spouští e-shop, na kterém je možno oblečení přímo objednat či si jej zarezervovat. Vybraný oděv si pak může klient vyzkoušet na prodejně. Zároveň jako milou pozornost nyní získají zákazníci ke každému nákupu lahodné pralinky z belgické čokolády.