- RubrikaLIFESTYLE

Listopadový Ladybox: Co všechno přišlo v kosmetické tašce?

30.11.2012

Listopadový Ladybox byl opět plný zajímavých produktů. Otestovali jsme a vyzkoušeli sedm kosmetických i nekosmetických výrobků.  

Kosmetická taštička je pro nás dámy velmi důležitá. Ať už na cesty a nebo ke skladování našich kosmetických drahoušků. Zvlášťě pak, když je dostatečně velká. A to kosmetická taštička v růžovo-fialových odstínech plní dokonale. Rozhodně je to ideální společnice na vašich cestách, vejde se do ní mnoho přípravků.

Tělové mléko značky Yves Rocher má po otevření velmi příjemnou květinovou vůni.  Limitovaná edice má pěkný vánoční obal, tudíž je vhodný klidně i jako vánoční dárek. Překvapující je hlavně informace, že obal je recyklovatelný. Je dobře roztíratelný a rychle se vstřebává. Kůže po použití dlouho voní.

Yves Rocher Body Lotion

Příjemnou vůni má i tělové hydratační mléko od Pure Fiji. Můžete ho použít na celé tělo, či pouze na místa, kde se vám pokožka vysušuje. 

Pure Fiji

Kokosová vůně tělového másla značky Reniu vás naladí na vánoční svátky.  Opět se dobře roztírá a rychle se vsakuje. Díky vysokému obsahu panenského kokosového oleje hydratuje pokožku. 

Reniu

A další tělové máslo potěší tentokrát milovnice čokolády a kávy. Přesně tak totiž voní tělové máslo firmy Nip+Fab s vůní kokosového latté. A to nás z tohoto Ladyboxu bavilo asi nejvíce. Jak obal, tak vnitřek. Výraznou vůni si jednoduše zamilujete stejně tak, jako nadýchanou konzistenci. Ideální na suchou pokožku, jelikož obsahuje účinnou složku Aquaxyl. Pomáhá zlepšovat zásobu vody. 

Nip Fab

Listopadový Ladybox obsahuje také dva výrobky z řad dekorativní kosmetiky. Jedním z nich je tvářenka značky Fleur de Santé v odstínu Soft Rose. Balení tvářenky obsahuje i zrcátko a malý štěteček. Tvářenka má jemný růžový odstín, na tváři působí decentně a dlouho drží.

Tvářenka Fleur de Santé

Druhým z nich je řasenka od značky Yves Rocher v hnědém odstínu. Štěteček je celkem hustý, avšak nedá se říct, že nějak zvlášťe zhušťoval. Řasy spíše prodlužuje. Barva je decentní Pro toho, kdo nemá rád výrazné líčení, je tahle řasenka ta správná volba.

Řasenka Yves Rocher

A sladká tečka opět na závěr, té se nedá nic vytknout. Bio kakaový energetický nápoj Macaccino od společnosti Iswari byl tak lahodný Dá se přidat do mléka, nebo do jogurtu. 

Macaccino

Podobné články