- RubrikaHudbaKULTURA

Kryštof řádil na Ostrově!!!

22.11.2013

V sobotu 16. listopadu proběhl v havlíčkobrodském kulturním domě Ostrov dlouho očekávaný koncert kapely Kryštof, který byl součástí jejich FERNET CLUB TOUR s podtitulem „stadionová show ve vašem klubu“.

Kapacita sálu byla vyprodaná do posledního místečka, a to již dva měsíce před koncertem. Davy fanoušků si koncert užívali nejen v sále, ale i na balkonech.

Jako předkapela vystoupila skupina Airfare, která několika svými písněmi přivedla publikum do varu. Lehce po deváté večerní to přišlo. Zlatý hřeb večera, ti, na něž všichni v sále čekali. Richard Krajčo a KRYŠTOF!!!

Fanoušci se nejprve dočkali písniček ze zatím posledního alba, řada došla i na ty starší a notoricky známé. Moc hezký byl chór, kterým fanoušci doplňovali Richardův zpěv, bylo vidět, že jsou na koncert dobře připraveni.

Krajčo dělal na pódiu show, za což byl odměňován dlouhotrvajícím (vlastně neutichajícím) potleskem. Největší radost ale fanouškům udělal ve chvíli, kdy mezi ně skočil a nechal se nést davem na jejich rukách.

Celý program byl pečlivě naplánovaný, nechyběly monstrózní světelné efekty, děla, která při výbuchu chrlila tuny papírových konfet nebo u stropu zavěšené obrovské koule, které v příhodný okamžik bouchly a na diváky se z nich vysypaly balónky a konfety.

Po skončení oficiální části koncertu následovala ta neoficiální – fanoušci si kapelu vytleskali zpět na pódium a Kryštof nabídl několik přídavků.

Na atmosféru, která na Ostrově vládla, se podívejte v galerii (foto Irena Kunášková):

PS: Všechny zbývající koncerty letošní tour jsou VYPRODANÉ!!!

Michaela Marková

Vždycky bylo mým snem stát se novinářkou. Tak proč ne u mezinami.cz? :-)