- RubrikaSportuj

Kladno nebylo domácím v dnešním zápase žádnou překážkou

4.11.2010

České Budějovice. V dnešním zápase zaznamenali budějovičtí zatím nejvyšší výhru v sezóně. Již od první třetiny se snažili diktovat svoji převahu na hřišti. V páté minutě první třetiny se poprvé trefil domácí Kašpařík. V devatenácté minutě byl vyloučen střelec vedoucí branky a Kladno srovnalo skóre. Po přestávce již byli pány na ledě domácí. Ve druhé třetině se trefili do soupeřovi brány Vydarený, Langhammer a Gulaš.

Do třetí třetiny nastupovali budějovičtí v početní přesile za faul na Snopka. Václav Pletka zvýšil na 5:1. Do konce třetiny ještě skóroval Květoň 6:1 a v 59 minutě zpečetil vítězství Jiří Šimánek na 7:1.  Jihočeši se mohou s čistou hlavou připravovat na utkání s Pardubicemi, které se odehraje hned ve čtvrtek.

Branky a nahrávky: 5. Kašpařík (Snopek, Pletka), 27. Vydarený (Novák, Mikeska), 34. Langhammer (Šimánek), 39. Gulaš (Květoň), 43. Pletka (Martynek, Ptáček), 54. Květoň (Gulaš, Langhammer), 59. Šimánek (Pšurný, Mikeska) – 20. Hovorka (Stieler, Eberle). Rozhodčí: Mikula, Šír – Kalivoda, Svoboda. Vyloučení: 7:3, navíc Snopek (CEB) 10 min. a Treille (KLA) 5 min. + do konce utkání. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 4041.