- RubrikaNEWS

Kauza s metanolem stále pokračuje. Bude opět prohibice?

17.10.2012

17.10.2012 – Nad Českou republikou se vznáší oblak dalších otázek v kauze metanol. Bude opět prohibice? Budou oběti pančovaného alkoholu přibývat? Na internetových serverech se objevují stále nové a nové informace. Včera bylo zastaveno těsně před vydáním na trh 7600 lahví otráveného metalalkoholu. Ne těchto lahvích byla etiketa Tuzemáku z likérky DRAK.

Policie objevila hektolitry tohoto nebezpečného alkoholu ve skladu společnosti Verdana ve Zlíně. Kdyby se tento jedovatý alkohol dostal na prodej, měli bychom tu další zmařené životy a nebo při nejlepším lidi s doživotní slepotou. Majitel likérky  Pavel Čaniga byl dnes zatčen , ještě stihl vypsat odměnu na odhalení zdroje metanolu.

Hledá se Robert Sedlařík

„Osmatřicetiletého muže hledáme už od včerejších odpoledních hodin, zatím se nám ho však nepodařilo zkontaktovat. Veškeré informace o hledaném přijmeme na lince 158. Roberta Sedlaříka potřebujeme vyslechnout k případu skladu ve Zlíně na Rybníkách, kde se v některých lahvích s alkoholem našel smrtelně nebezpečný metanol,“ uvedla mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR ve Zlíně Jana Macalíková.

Miroslav Varga

Sám sebe bych popsal jako takového "píšícího zahrádkáře", neboť vždycky, když mám chuť něco okopat nebo zasít, usednu ke klávesnici a neodlepím od ní prsty. Pracuji rád pro Mezinami, i když v současnosti trošku zanedbávám... Snažím se zde psát články, které lidi baví, které se čtou. Je jen na vás, zda je přijmete...