- RubrikaHudba

Kapela Keks chystá vánoční překvapení

22.11.2010

Jako každý rok bude kapela KEKS slavit svoje vánoce velkým vánočním koncertem: 18.12. v Týnci nad Sázavou!

Vánoční koncert kapely KEKS je už zase na spadnutí. Kapela zve srdečně všechny svoje příznivce: „ připravte se všichni na velký vánoční mejdan“, říká leader kapely Štěpán Kojan. Tentokrát v úplně novém prostředí – v Kulturním domě v Týnci nad Sázavou a v úplně nové dramaturgii Co všechno na návštěvníky čeká?

Především příjemné prostředí a hned dva sály s muzikou: I. patro – vánoční koncert, přízemí – Česká diskotéka rádia Blaník pod taktovkou Petra Brožíka. A na co se můžete ještě těšit?

KEKS vám nadělí velký vánoční koncert od 21.00 hodin.

Na koncert si kapela pozvala i svoje kamarády, kteří pomohou dokreslit vánoční atmosféru. Ve 20.00 vám zahraje Blanka Šrůmová /ex Tichá dohoda / a 00.30, to je čas pro hosta ze zahraničí – berlínskou partičku Cosmonautix, která už pobavila návštěvníky Pivovarských slavností i letního Sázavafestu.

Vánoce bez překvapení by neměly svoje kouzlo a proto se těšte na to KEKSácké. V tuto chvíli prozradíme jen to, že bude stát za to!

Vstupné v předprodeji je za 250, na místě za 300 Kč. Ale pozor: kapacita sálu je omezená a tak, kdo dřív přijde, ten má vstup zajištěn na 100%! Protože Týnec je sice hned vedle Benešova, ale přesto trochu z ruky, jsou pro návštěvníky koncertu připraveny autobusy tam i zpět. „Tak se budeme těšit, že si všichni užijeme náš vánoční mejdan“ říká další člen kapely, Petr Dudík. A má pravdu, co říkáte?