- RubrikaLIFESTYLE

Kabelkové trendy – v kurzu je neon i kůže

16.8.2012

Bez ní jste jako ryba bez vody, bezpodmínečně musí všude s vámi a musí dokonale ladit k vašemu outfitu. Kabelka. Každý má nějakou zálibu a dámy jich mají v módě hned několik. Někdo miluje boty, někdo make-up, někdo kabelky. A někdo tohle všechno dohromady.

Zatímco žena dokáže o své nové kabelce hodiny básnit, muži většinou jen nechápavě přitakávají. V jejich očích je to prostě kabelka, jako kabelka. Ženy to však vidí úplně jinak. Každá z nich má ve svém šatníku více než jednu, pro každou příležitost jinou.

Do práce se hodí větší taška. Přeci jen do ní potřebujeme uložit vše potřebné pro celý den. Láhev s pitím, peněženku, hřeben, deodorant, mobil, diář, skládací deštník. Je toho dost, proto je lepší šáhnout po pevnější kabele. Barva nemusí být moc výstřední. Nejlepší barevná varianta pro pracovní outfit je hnědá, černá, šedá. Doporučit se rozhodně dají kožené kabelky. Jsou nenápadné a dají se dobře kombinovat.

S kamarádkou do města volte větší dámskou tašku. Přeci jen nevíte, jestli nedostanete chuť zanakupovat si a s obyčejného posezení u kafe se stane nákupní horečka v „obchoďáku“. Tady se už barvám tolik nebraňte. Veselé barevné kombinace, květinové vzory, nápadité detaily, pomůžou rozzářit váš úsměv i náladu.

Pokud se chystáte na procházku s pejskem, ideální jsou minikabelky. Můžete tak u sebe mít vše potřebné (mobil, peněženku, klíče od bytu) a přitom vám nebude nic překážet. Minikabelky mají dnes rozmanitý sortiment, co se tvaru týče.

Párty jsou často divoké, i váš model to může zdůraznit. Stejně někam musíte uložit drobnosti jako rtěnku, řasenku, pudr, zrcátko, hřeben. Velmi in jsou letos neónové kabelky. Nezapomínejte, že colorblocking je stále trendy. Díky zářivým, lesklým barvám budete svítit již z dálky a večer zářit na tanečním parketu.

Pohybujete se v módní branži? Máte svůj onlineshop nebo kamenný obchod? Máme pro vás tip. Snažte se vyhledávat rovnou velkoobchod kabelky. Můžete si tak objednávat za lepší ceny nejen pro vás, ale i pro vaše zákazníky.

Podobné články