Jihočeské divadlo – program na únor 2015

2.2.2015

út 3. 2.

19:00 – Muž sedmi sester (M. Glaser – O. Šubrtová)

erotická groteska, Jihočeské divadlo

st 4. 2.

19:00 – Škola základ života (J. Žák)

hudební retro komedie, Jihočeské divadlo

18:30 – Etiketa pro sígry (J. Lesák & N. Preslová)

akční komedie, Malé divadlo

čt 5. 2.

19:00 – Bambini di Praga (B. Hrabal)

komedie, Jihočeské divadlo

pá 6. 2.

19:00 – Cry baby cry  (S. Krátká, Švandovo divadlo na Smíchově)

komedie, Jihočeské divadlo

so 7. 2. 

17:00 – Etiketa pro sígry (J. Lesák & N. Preslová)

akční komedie, Malé divadlo

19:00 – Saturnin (Z. Jirotka, J. Jirků)

poetická komedie, Jihočeské divadlo

19:00 – Divotvorný hrnec (B. Lane, E. Y. Hamburg – F. Saidy & V+W)

Muzikál, DK Metropol

po 9. 2.

19:020 – Yerma (F. G. Lorca)

drama, Jihočeské divalo

út 10. 2. 

19:00 – Yerma (F. G. Lorca)

drama, Jihočeské divadlo

studentská středa

st 11. 2.

19:30 – Poker face (P. Kolečko)

tragikomedie, Na Půdě (Studiová scéna Na Půdě)

čt 12. 2.

17:00 – Chemie lásky (M. Hilský)

přednáška / 17.00 Na Půdě

pá 13. 2.

19:00 – Je úchvatná! (P. Quilter)

komedie, Jihočeské divadlo

19:00 – Zpívání v dešti (N. H. Brown / B. Comden, A. Green & A. Freed)

muzikál, DK Metropol

premiéra

so 14. 2.

19:00 – Blackout (M. Glaser, O. Šubrtová)

groteskní thriller, Jihočeské divadlo

po 16. 2.  

19:00 – Job Interviews (P. Zelenka)

tragikomedie, Jihočeské divadlo

20:30 – Co jsem to proboha udělal (R. Fulghum)

LiStOVáNí, Malé divadlo

út 17. 2.

17:00 – Kašpárek v rohlíku (D. Dvořák)

dětský kabaret, Malé divadlo

19:00 – V jámě lvové (F. Mitterer)

tragikomedie, Jihočeské divadlo

st 18. 2.

17:00 – Jak jsem byl Cyrano (J. Lesák & N. Preslová)

velké drámo, Malé divadlo

19:00 – Perfect days (L. Lochhead)

komedie, Jihočeské divadlo

čt 19. 2.  

17:00 – Figarova svatba (W. A. Mozart)

komická opera, DK Metropol

dramaturgický úvod v 16.15 ve foyer DK Metropol

19:30 – Poker face (P. Kolečko)

tragikomedie, Na Půdě

pá 20. 2.

19:00 – Zpívání v dešti (N. H. Brown / B. Comden, A. Green & A. Freed)

muzikál, DK Metropol

19:30 – Louis a Louisa (D. Gieselmann a K. Schumacher)

komedie, Malé divadlo

so 21. 2.  

19:00 – Kauza Kafka (A. Egerházi)

balet, Jihočeské divadlo

dramaturgický úvod od 18.00 ve foyer JD

19:30 – Louis a Louisa (D. Gieselmann a K. Schumacher)

komedie, Malé divadlo

út 24. 2.  

19:00 – Bambini di Praga (B. Hrabal)

komedie, Jihočeské divadlo

st 25. 2.

18:30 – Gulliver´s Trek (Z. Jecelín

sci-fi komedie, Malé divadlo

19:00 – Zpívání v dešti (N. H. Brown / B. Comden, A. Green & A. Freed)

muzikál, DK Metropol

studentská středa

17:00 – Shakespearovy Sonety aneb Všechny podoby lásky (M. Hilský)

Přednáška, Na Půdě – ve spolupráci s British Council

čt 26. 2.

19:00 – Podivín (A. Egerházi – A. Dvořák, L. Janáček)

balet, Jihočeské divadlo

dramaturgický úvod od 18.00 ve foyer JD

pá 27. 2.

19:00 – Holka nebo kluk (A. Procházka)

převleková hudební komedie, Jihočeské divadlo

19:30 – Poker face (P. Kolečko)

Tragikomedie, Na Půdě

so 28. 2.  

19:00 – V jámě lvové (F. Mitterer)

tragikomedie, Jihočeské divadlo

19:00 – Figarova svatba (W. A. Mozart)

komická opera, DK Metropol