Jihočeské divadlo: program na říjen 2014

22.9.2014

st 1. 10.

19:00 – Je úchvatná! (P. Quilter)

komedie, Jihočeské divadlo

čt 2. 10.

19:00 – Holka nebo kluk (A. Procházka)

převleková hudební komedie, Jihočeské divadlo

so 4. 10.  

19:00 – Job Interviews (P. Zelenka)

Jihočeské divalo

19:00 – Carmen (G. Bizet)

opera, DK Metropol

čt 9. 10.

19:00 – Job Interviews (P. Zelenka)

Jihočeské divadlo

út 14. 10.  

19:00 – Saturnin (Z. Jirotka, J. Jirků)

poetická komedie, Jihočeské divadlo

st 15. 10.

19:00 – Blackout (M. Glaser, O. Šubrtová)

groteskní thriller, Jihočeské divadlo, studentská středa

19:30 – Divadlo Continuo (Den Osmý)

hostující divadlo, Malé divadlo

čt 16. 10.

19:30 – Louis a Louisa (D. Gieselmann, K. Schumacher)

komedie, Malé divadlo

pá 17. 10.

19:30 – Louis a Louisa (D. Gieselmann, K. Schumacher)

komedie, Malé divadlo

19:00 – Podivín – J&D v JD (A. Egerházi, L. Janáček, A. Dvořák)

balet, Jihočeské divadlo,

premiéra

so 18. 10.

19:00 – Holka nebo kluk (A. Procházka)

převleková hudební komedie, Jihočeské divadlo

ne 19. 10.

 17:00 – Holka nebo kluk (A. Procházka)

převleková hudební komedie, Jihočeské divadlo

po 20. 10.

17:00 – Holka nebo kluk (A. Procházka)

převleková hudební komedie, Jihočeské divadlo

st 22. 10.

19:00 – Yerma (F. G. Lorca)

drama, Jihočeské divadlo

18:30 – Gulliver´s Trek (Z. Jecelín)

sci-fi komedie, Malé divadlo, studentská středa

čt 23. 10.

19:00 – Divotvorný hrnec (B. Lane / E. Y. Harburg – F. Saidy & V+W)

muzikál, DK Metropol

pá 24. 10.

19:00 – Podivín – J&D v JD (A. Egerházi, L. Janáček, A. Dvořák)

balet, Jihočeské divadlo, II. premiéra

so 25. 10.

19:00 – Je úchvatná! (P. Quilter)

komedie, Jihočeské divadlo

ne 26. 10.  

16:00 – Pošťácká pohádka (J. Feld)

pohádka, Jihočeské divadlo

st 29. 10.

19:00 – Škola základ života (J. Žák)

hudební retro komedie, Jihočeské divadlo

čt 30. 10.

19:00 – Saturnin (Z. Jirotka, J. Jirků)

poetická komedie, Jihočeské divadlo

pá 31. 10.

19:00 – Muž sedmi sester (M. Glaser, O. Šubrtová)

erotická groteska, Jihočeské divadlo

19:30 – Hudba duše (Music of Soul)

Mozart a Cura (Requiem a Stabat mater)

Katedrála sv. Mikuláše