- RubrikaKULTURA

Jihočeské divadlo: program na duben, květen, červen

13.4.2013

út 2. 4.

19:00 – Kivá cadla (D. Lindsay – Abaire)

zběsilá komedie, Jihočeské divadlo

studentská středa

 

19:30 – Sto roků prázdnin (T. Jarkovský, J. Vašíček)

dobrodružná komedie, Malé divadlo

Jiná úterý

 

st 3. 4.

19:00 – Zahradnice z lásky (W. A. Mozart)

Jihočeské divadlo

 

čt 4. 4.

19:00 – Pravé poledne (N. LaBute)

tragikomedie, Jihočeské divadlo

 

19:00 – Romeo a Julie (A. Egerházi, S. Prokofjev)

balet, DK Metropol

 

pá 5. 4.  

19:00 – Soudné sestry (T. Pratchett, S. Briggs)

fantasy komedie, Jihočeské divadlo

 

so 6. 4.

19:00 – Soudné sestry (T. Pratchett, S. Briggs)

fantasy komedie / 19.00 v JD / sk. B

 

po 8. 4.

19:00 – Don Pasquale (G. Donizetti)

opera, Jihočeské divadlo

derniéra

 

út 9. 4.

19:00 – Rád to někdo horké? (P. Palouš)

komedie, Jihočeské divadlo

 

19:00 – Bez gravitace (A. Egerházi, P. Zuska, R. Horta)

čtyři moderní balety, DK Metropol

 

st 10. 4.

20:00 – Můj příběh: 9.58 (U. Bolt)

Malé divadlo

LiStOVáNí

 

pá 12. 4.

19:00 – Hostina dravců (V. Katcha, J. Sibre)

Hra, Jihočeské divadlo

 

19:00 – Hello Dolly (J. Herman, M. Stewart)

muzikál, DK Metropol

 

so 13. 4.

19:00 – Perfect days (L. Lochhead)

komedie, Jihočeské divadlo

 

19:00 – Komedianti (R. Leoncavallo)

opera, DK Metropol

 

ne 14. 4.

17:00 – Večer Saši Beňe a Lily Červené

Jihočeské divadlo

 

po 15. 4.

19:00 – Kivá cadla (D. Lindsay – Abaire)

zběsilá komedie, Jihočeské divadlo

 

út 16. 4.

19:30 – Bílý tesák (J. London)

dobrodružný příběh, Malé divadlo

Jiná úterý

 

st 17. 4.

19:00 – Misantrop (M. Crimp)

hra, Jihočeské divadlo

derniéra,  studentská středa

 

čt 18. 4.

19:30 – Slepice (N. Koljada)

Malé divadlo, komedie

 

pá 19. 4.

19:00 – Na Scénu! (A. Egerházi, M. Radačovský)

taneční divadlo ve třech obrazech, Jihočeské divadlo

premiéra

 

so 20. 4.

19:00 – Na Scénu! (A. Egerházi, M. Radačovský)

taneční divadlo ve třech obrazech, Jihočeské divadlo

 

ne 21. 4.

17:00 – Rok na vsi (A. a V. Mrštíkové, B. Rychlík)

balada pro celou rodinu, Jihočeské divadlo

derniéra

 

po 22. 4.

19:00 – Škola základ života (J. Žák)

hudební retro komedie, Jihočeské divadlo

 

út 23. 4.

19:00 – Soudné sestry (T. Pratchett, S. Briggs)

fantasy komedie, Jihočeské divadlo

 

19:30 – Fekete Serektlek / koncert a divadlo

hostující soubor, Malé divadlo

Jiná úterý

 

st 24. 4.

19:00 – Fuk (M. Goos)

hra, Jihočeské divadlo

studentská středa

 

čt 25. 4.

19:00 – Fuk (M. Goos)

hra, Jihočeské divadlo

 

pá 26. 4.

19:00 – Saturnin (Z. Jirotka, J. Jirků)

poetická komedie, Jihočeské divadlo

 

so 27. 4.

19:00 – Petrolejové lampy (J. Havlíček, M. Velíšek, I. Rajmont)

drama, Jihočeské divadlo

 

ne 28. 4.

17:00 – Mam´zelle Nitouche (F. Hervé)

opereta, Jihočeské divadlo

derniéra / sleva 50 % pro seniory

 

po 29. 4.

19:00 – Tramvaj do stanice Touha (T. Williams)

drama, Jihočeské divadlo

 

19:00 – Rigoletto (G. Verdi)

romantická opera, DK Metropol

 

út 30. 4.

17:00 – Oidipús (Sofoklés)

antická tragédie, Jihočeské divadlo

 

19:00 – Orfeus v podsvětí (J. Offenbach)

rozpustilá opereta, DK Metropol

 

út 7. 5.

19:30 – Sto roků prázdnin (T. Jarkovský, J. Vašíček)

dobrodružná komedie, Malé divadlo

Jiná úterý

 

út 28. 4.

19:00 – Gagarin (J. Vašíček)

hostující divadlo Športniki, Malé divadlo

po představení koncert kapely Jahodové děti

 

so 1. 6.

18:00 – Koncert baletní školy, baletu JD a TCP konzervatoře

DK Metropol