Jihočeské divadlo – program na duben

3.4.2014

pá 4. 4.

10:00 – Blackout (M. Glaser, O. Šubrtová)

Jihočeské divadlo, groteskní thriller

školní představení s besedou

19:00 – Holka nebo kluk (A. Procházka)

Jihočeské divadlo, převleková hudební komedie

premiéra

so 5. 4.

19:00 – Perfect days (L. Lochhead)

Jihočeské divadlo, komedie

17:00 – Popelka… z krejčovského salónu (P. Hašek)

Malé divadlo, pohádka

po 7. 4.

19:00 – Holka nebo kluk (A. Procházka)

Jihočeské divadlo, převleková hudební komedie

II. premiéra

19:30 – Slepice (N. Koljada)

Malé divadlo, komedie

út 8. 4.

19:00 – Hostina dravců (V. Katcha, J. Sibre)

Jihočeské divadlo, hra

18: 15 – dramaturgický úvod dramaturga opery k inscenaci Carmen ve foyer v DK Metropol

19:00 – Carmen (G. Bizet)

DK Metropol, opera

st 9. 4.

19:00 – Petrolejové lampy (J. Havlíček, M. Velíšek, I. Rajmont)

Jihočeské divadlo, drama

studentská středa

čt 10. 4.

10:00 – Blackout (M. Glaser, O. Šubrtová)

Jihočeské divadlo groteskní thriller

školní představení s besedou

19:00 – Blackout (M. Glaser, O. Šubrtová)

Jihočeské divadlo, groteskní thriller

pá 11. 3.

19:00 – Yerma (F. G. Lorca)

drama, Jihočeské divadlo

19:00 – Hello Dolly (J. Herman, M. Stewart)

DK Metropol, muzikál

derniéra

so 12. 3.  

19:00 – Yerma (F. G. Lorca)

Jihočeské divadlo, drama

19:00 – Carmen (G. Bizet)

DK Metropol, opera

po 14. 3.

18: 15 –  úvodní slovo šéfa baletu aneb Kdopak by se Kafky bál v Divadelním klubu

19.00 – Kauza Kafka (A. Egerházi)

Jihočeské divadlo, jednoaktový balet

út 15. 4.

19.00 – Je úchvatná! (P. Quilter)

Jihočeské divadlo, komedie

17:00 – Nyní a navždy / Sedlák kavalír (M. De Rose, P. Mascagni)

DK Metropol, scénická kantáta a veristická opera

19:30 – Gulliver´s Trek / Gulliverovy hvězdné cesty (Z. Jecelín)

Malé divadlo, scifi komedie

jiná úterý, studentská středa

st 16. 4.

19:00 – Holka nebo kluk (A. Procházka)

převleková hudební komedie / 19.00 v JD Studentská středa

čt 17. 4.  

19:00 – Advent (M. Františák, J. Glazarová)

Jihočeské divadlo, horská balada

18:00 – Úvodní slovo šéfa baletu k inscenaci MOZ-ART v Divadelním klubu

19:00 – MOZ-ART (A. Egerházi, J. Kylián)

DK Metropol, balet

út 22. 4.

19:00 – Muž sedmi sester (M. Glaser, O. Šubrtová)

Jihočeské divadlo, erotická groteska

10:00 – MOZ-ART (A. Egerházi, J. Kylián)

DK Metropol, balet

školní představení

st 23. 4.

19:00 – Blackout (M. Glaser, O. Šubrtová)

Jihočeské divadlo, groteskní thriller

čt 24. 4.  

19:00 – Holka nebo kluk (A. Procházka)

Jihočeské divadlo, převleková hudební komedie

19:00 – Louis a Louisa (D. Gieselmann, K. Schumacher)

Malé divadlo, komedie

předpremiéra

pá 25. 4.  

19:00 – Kauza Kafka (A. Egerházi)

Jihočeské divadlo, jednoaktový balet

studentská středa

19:30 – Louis a Louisa (D. Gieselmann, K. Schumacher)

Malé divadlo, komedie

premiéra

so 26. 4.

19:00 – Holka nebo kluk (A. Procházka)

Jihočeské divadlo, převleková hudební komedie

19:30 – Louis a Louisa (D. Gieselmann, K. Schumacher)

Malé divadlo, komedie

po 28. 4.

19:00 – Orfeus v podsvětí (J. Offenbach)

DK Metropol, rozpustilá opereta / 19.00 v DK

út 29. 4.

19:00 – Únos ze serailu (W. A. Mozart)

Jihočeská komedie, komická opera

derniéra

19:30 – Pohyblivé obrázky (Hanka Voříšková + koncert Muziga)

Malé divadlo, vítězná inscenace letošní přehlídky Loutkářská Chrudim 2013

Jiná úterý

st 30. 4.

19:00 – Soudné sestry (T. Pratchett, S. Briggs)

Jihočeské divadlo, fantasy komedie

Svět knihy, studentská středa

18:00 – úvodní slovo šéfa baletu k inscenaci MOZ-ART v Divadelním klubu

19:00 – MOZ-ART (A. Egerházi, J. Kylián)

DK Metropol, balet