- RubrikaDivadlo

Jihočeské divadlo: program na březen

3.3.2013

pá 1. 3.

19:00 – Kivá cadla (D. Lindsay-Abaire)

zběsilá komedie, Jihočeské divadlo

 

so 2. 3.

19:00 – Hostina dravců (V. Katcha, J. Sibre)

hra, Jihočeské divadlo

19:00 – Romeo a Julie (A. Egerházi, S. Prokofjev)

balet, DK Metropol

 

po 4. 3.

19:00 – Rendez – vous s paní Operetou

koncert, DK Metropol

 

út 5. 3.

19:00 – Saturnin (Z. Jirotka, J. Jirků)

poetická komedie, Jihočeské divadlo

19:30 – Tom Sawyer (M. Twain, T. Jarkovský, J. Vašíček)

dobrodružný punkový příběh, Malé divadlo

Jiná úterý

 

st 6. 3.

19:00 – Únos ze serailu (W. A. Mozart)

komická opera, Jihočeské divadlo

19:30 – Slepice (N. Koljada)

komedie, Malé divadlo

studentská středa

 

čt 7. 3.

19:00 – Únos ze serailu (W. A. Mozart)

komická opera, Jihočeské divadlo

 

pá 8. 3.

19:00 – Pravé poledne (N. LaBute)

tragikomedie, Jihočeské divadlo, premiéra

 

so 9. 3.

16:00 – Louskáček (A. Egerházi, P. I. Čajkovskij)

baletní vánoční příběh, DK Metropol

 

po 11. 3.

19:00 – Perfect days (L. Lochhead)

komedie, Jihočeské divadlo

17:00 – Orfeus v podsvětí (J. Offenbach)

opereta, DK Metropol

 

út 12. 3.

19:00 – Pravé poledne (N. LaBute)

tragikomedie, Jihočeské divadlo

beseda po představení, studentská středa

 

19:00 – Hello Dolly (J. Herman, M. Stewart)

muzikál, DK Metropol

20:00 – Mrtvý holky (M. Urban)

LiStoVáNí, Malé divadlo

 

st 13. 3.

19:00 – Jihočeská Thálie

Jihočeské divadlo

 

čt 14. 3.

19:00 – Škola základ života (J. Žák)

hudební retro komedie, Jihočeské divadlo

19:00 – Bez gravitace (A. Egerházi, P. Zuska, R. Horta)

čtyři moderní balety, DK Metropol

 

pá 15. 3.

19:00 – Škola základ života (J. Žák)

hudební retro komedie, Jihočeské divadlo

 

so 16. 3.

19:00 – Tramvaj do stanice Touha (T. Williams)

drama, Jihočeské divadlo

 

út 19. 3.

19:00 – Pravé poledne (N. LaBute)

tragikomedie, Jihočeské divadlo

19:00 – Rigoletto (G. Verdi)

romantická opera, DK Metropol

19:30 – Divoký tygr přeskakuje strž (Z. Jecelín)

divadlo masek a bojová umění

Jiná úterý

 

st 20. 3.

19:00 – Muž sedmi sester (M. Glaser, O. Šubrtová)

erotická groteska, Jihočeské divadlo

 

čt 21. 3.

19:00 – Oidipús (Sofoklés)

antická tragédie, Jihočeské divadlo

studentská středa

 

pá 22. 3.

19:00 – Oidipús (Sofoklés)

antická tragédie, Jihočeské divadlo

19:00 – Orfeus v podsvětí / J. Offenbach

Opereta, DK Metropol

 

so 23. 3.

19:30 – Tlustý prase (N. LaBute)

tragikomedie, Malé divadlo

 

po 25. 3.

19:00 – Mam´zelle Nitouche (F. Hervé)

opereta, Jihočeské divadlo

 

út 26. 3.

19:00 – Rád to někdo horké? (P. Palouš)

komedie, Jihočeské divadlo

19:30 – Poslední případ Sherlocka Holmese (J. Jelínek)

hostující divadlo Tramtarie, Malé divadlo,

Jiná úterý

 

st 27. 3.

19:00 – Hledám děvče na boogie woogie (J. Stelibský, A. Procházka)

hudební crazy komedie, Jihočeské divadlo

 

čt 28. 3.

19:00 – Soudné sestry (T. Pratchett, S. Briggs)

fantasy komedie, Jihočeské divadlo

premiéra

19:00 – Komedianti (R. Leoncavallo)

opera, DK Metropol