- RubrikaNEWS

Jedinečné pozvání od Dona Miguela Ruize. Autor světového bestselleru Čtyři dohody navštíví Česko

22.9.2012

Kdo je Don Miguel Ruiz?

Mexičan s toltéckými předky, neurochirug žijící v Americe, člověk, který překonal svoji smrt, autor světového bestselleru Čtyři dohody a v současnosti šaman, jenž se rozhodl završit učení svých předků.

Don Miguel spojil starobylé vědění s moderními teoriemi, aby z nich vytvořil nové poselství pro lidstvo, které je založeno na pravdě a zdravém rozumu. Jeho poselství je jednoduché, a když se krok za krokem uplatní v praxi, dokáže změnit život. Společně se svým synem Donem Jose přednáší i přenáší tuhle novodobou transformační teorii do praxe po celých Spojených státech a celém světě ve formě přednášek a workshopů.

Don Miguel a don Jose Ruiz přjíždí do Prahy na dvoudenní pobyt s touto žádostí: „Pomozte nám, prosím, změnit svět!“

Během těchto přednášek se dozvíte, jak aplikovat Čtyři dohody do svého života, abyste zakusili radost a lásku. Naučíte se, jak se dostat ke své pravé přirozenosti a svému pravému Já. Poznáte, jak zažehnout vášeň pro život a žít svobodně a uvědoměle. Dozvíte se i Pátou dohodu – Probudit se.

Pokud jste se se Čtyřmi dohodami doposud nesetkali, neslyšeli o nich nebo je nečetli, mohu osobně doporučit audio záznam viz. níže. Je zde k poslechu hrané představení Jaroslava Duška, které je již několik let úspěšně uváděno a neustále vyprodáno.

Záznam z představení Čtyři dohody – Jaroslav Dušek

Mnoho lidí po přečtení této knihy konstatuje, že často v praxi tápe, jak například uplatnit Dohodu č. 2 – Nebrat si nic osobně. Tento herec vám mistrně předvede, jak na to.Věřte mi, že slzy smíchu budou u vás k nezastavení, a to od samého počátku až do konce. Proto tolik úspěšných repríz.

A co více, Jaroslav Dušek bude uvaděčem i provaděčem tohoto jedinečného pozvání.

Pokud u vás v tomto magickém roce 2012 začaly vznikat otázky, jestli se svět opravdu zbláznil, nebo co to každý proboha pořád s tím rokem 2012 má, anebo jak chápat pojmy změna lidského vědomí, transformace, evoluce lidstva… zavítejte „mezi námi“ mezi lidi, kterým to také vrtá v hlavě.

Don Miguel Ruiz říká: „Nedokážete změnit svět, dokud nezměníte svět, který máte v sobě, ve své hlavě. Změna začíná u vás. Změňte svět tím, že budete mít rádi sami sebe, že si budete užívat života plnými doušky a svůj osobní život proměníte v rajský sen. A já vás žádám o pomoc, protože vy jste jediní, kdo tuhle změnu může provést!“

Dvoudenní seminář se koná 31. října a 1. listopadu 2012 v Kongresovém centru v Praze. Více informací naleznete na stránkách www.donmiguelruiz.cz.

M M