- RubrikaTECH

Je libo noťas nebo tablet od HP se slevou?!

13.8.2013

Potřebuješ do nového školního roku nový počítač? Pokud jsi vlastníkem jedné speciální studentské karty, máme pro tě šikovné řešení. Studenti, kteří jsou hrdými majiteli karet ISIC, ITIC nebo ALIVE, získávají na vybrané notebooky z nabídky Hewlett-Packard slevu až 20 %.

Všechny notebooky, na které se tato jedinečná nabídka vztahuje najdeš na stránkách http://www.hpmarket.cz/isic/. Stačí zadat kód karty, jméno a můžeš vybírat. A výběr je velký – notebooky i stolní počítače, scannery i tiskárny, monitory i jiné příslušenství. To vše je studentům k dispozici s již zmíněnou 20% slevou.

Dvě technické vychytávky za protekční ceny

Z velké a široké nabídky jsme pro tě vybrali dvě speciality, které stojí za zmínku. První z nich je HP Envy X2. Jde o spojení toho nejlepšího z tabletu a notebooku od HP. A když se k tomu přidá i operační systém Windows 8, elegantní design, kompaktní rozměry a nízká váha, je Envy X2 perfektní hybrid na přednášky do školy i pro zábavu.

Druhým naším typem je HP ProBook 4540s. Jde o jeden z nejprodávanějších notebooků na světě. Díky svému hliníkovému provedení a HD displejem s úhlopříčkou 15 palců je výborným společníkem na cesty i na doma. Také si ho uživatelé cení díky příznivému poměru ceny a výkonu.

Díky výše uvedeným studenským kartám získáš oba dva notebooky s výraznou slevou. Vsadím se s tebou, že takové nadupané mašiny nebudou mít ani tvoji rodiče!