- RubrikaLIFESTYLE

Jaro je (skoro) tady! Svěží inspirace pro váš jarní šatník

25.3.2013

Ačkoli to tak venku ještě nevypadá, jaro už klepe na dveře. Konečně budete moci odložit obrovské kabáty, tlusté šály a huňaté rukavice. Nicméně na krátké sukničky a kraťasy je ještě přeci jenom brzy. Je tedy potřeba vybrat si ty správné kalhoty a především pěknou jarní bundu. Letošní jaro bude ve znamení pestrých barev.

Pro jarní měsíce je vhodné zvolit barevnější odstíny. Bunda je navíc to první, čím upoutáte na ulici pozornost. Vyplatí se proto si na výběru tohoto svrchního oděvu nechat zvláště záležet. Jarní bundy se dnes už neprodávají pouze v tmavých barvách či jednoduchých střizích jako dříve. Nyní si můžete vybrat se široké škály nejrůznějších typů. A pokud si potrpíte na kvalitní značky, tak vás internetový obchod shopingo.sk zaručeně potěší. Neuvěřitelně velký výběr bund jak pro dámy, tak pro pány, kde si vybere každý. Bundy na zip, knoflíky, bundy s kapucí či bez, bundy nepromokavé nebo látkové a dokonce i bundy oboustranné.

A co si pořídit pod bundu? Na tílko je ještě moc brzy a mikiny zahřejí až příliš. Co zvolit kompromis ve formě módní trendové košile? Košile už se dávno nevyrábí pouze pro pány. K dispozici jsou košile nejen tradiční flanelové, ale nově i z pružných látek. Rukávek vás zahřeje a stylový límeček upoutá pozornost. Nově jsou na trhu dostupné i košile s kapucí či košile bez rukávů.

Nezbytnou složkou letního ohozu jsou také kvalitní kalhoty. Klasické rifle se sice nosí stále, nicméně klasickým tmavě modrým odstínům již odzvonilo. Proč nezkusit kalhoty v pestrých barvách, jako je červená, růžová, svítivě modrá či zelená? V módě jsou i kostkované vzory. S kalhotami v pestrých barvách budete nepřehlédnutelní.

S novým ročním obdobím je nutné pořídit i nové kousky do vašeho šatníku. Proč neodhodit šeď a nepřikoupit něco barevného? Uvidíte, že se úspěch nejen u vašich známých dostaví velice brzy.

redaktorka: Vlaďka Junková