Jaké pecky si pro nás letos připravili na Masters of Rock? Díl první

3.3.2014

Letní rockový a metalový festival se opět koná v areálu Vizovické likérky a to od 10. 7 – 13. 7. 2014. Těšíte se? Atmosféra léta, kvalitní hudby, piva a pohody v prostředí nádherné valašské přírody je totiž nezaměnitelná. Jaké kapely si pro nás Jiří Daron, ředitel Pragokoncertu připravil letos?Pojďme se na ně podívat a třeba bude i pár ukázek.

Mezi největší jména, patří každopádně už skoro stálice letních Masters, kapela HELLOWEEN (GER) s Andi Derisem v čele. Ti se představí se speciálně sestaveným setlistem, který poprvé z části vytvořili její fanoušci! Doufáme, že jste slyšeli jejich poslední album z roku 2013 Straight out of Hell. Jestli ne, urychleně napravte!

SABATON (SWE), další partička, která se na festivalu objevuje skoro každý rok se z kapely, která vystupovala v neatraktivní odpolední časy vypracovala až ke kapele, která festival loni ukončovala! Jedna z nejpopulárnějších skandinávských metalových kapel současnosti přijede do Vizovic představit novou show a album „Heroes„, které kapele vyjde v květnu. Je vidět, že kapele to i s radikální výměnou členů pořád dobře šlape! Bývalé členy Sabaton však na Masters také uslyšíme, protože přijíždí se skupinou Civil War. Jste také zvědaví?

Kanadský heavymetalový zpěvák SEBASTIAN BACH (USA) je prý opravdovou rock star. Nejdříve vystupoval se skupinou Skid Row, když ho z ní ale vyhodili, stal se zpěkem na Broadwayi – vystupoval v The Rocky Horror Show. Vidět jste ho mohli i v seriálu Gilmorova děvčata, kde hrát kytaristu Gila. Uvidíme, co předvede na pódiu.

Vstupenky na všechny čtyři dny zakoupíte zde. Pokud máte zájem o pohodlnější cestu, než přeplněnou veřejnou dopravou, zkuste FestBus – autobus, který vás doveze na festival i zpět domů. Formuláře k rezervaci cesty na festivaly Metalfest a Masters of Rock jsou na webu FestBus.eu.

Lucie Merunková

Studentka Marketingové komunikace a PR, fotografka, pisálek a milovník přírody, hudby a přátelského posezení.