- RubrikaNEWS

Jak vybrat ten nejlepší dárek? Zkuste tandemový seskok

19.9.2012

Vaše polovička má narozeniny a vy pro ní sháníte něco originálního? Zkuste něco, na co dlouho nezapomene – bláznivý zážitek, vtipný dárek nebo tablet.

Spousta adrenalinu a zkouška odvahy bude jistě seskok padákem. Tandemový seskok je dnes velmi oblíbená činnost pro ty, kteři potřebují doplnit endorfíny. Zvlášť pánové jsou ze seskoku velmi nadšeni. Volný pád trvá přibližně 50-55 sekund, rychlost přesahuje 200 km/h. Takový pocit svobody je neopakovatelný, tedy pokud neskáčete běžně každý den. Jako upomínku na hrdinský seskok si domů můžete odnést jak foto, tak i video.

Když už dárek, tak pořádně exkluzivní dárek. Něco, co vykouzlí úsměv na tváři, co bude sloužit jako důkaz lásky, co se může často používat. Položte si otázku: Čím udělám druhému největší radost, co by mohl potřebovat? Pro začínající i pokročilé řidičky to může být masážní ohřívací podložka do auta i růžová sada na mytí. U milovnic sladkého určitě nic nezkazíte obřím 36 centimetrovým lízátkem (75 krát větší, než bězné), či dvoukilovým gigantickým gumovým medvídkem. Populární jsou i nálepky na stěnu, ze širokého sortimentu si jistě vyberete to pravé. Pro nadšené kuchaře se hodí zástěra s vtipným obrázkem. Fanoušci Simpsnů jistě ocení dárek v podobě plechovky piva Duff.

Potrpí si váš drahý, či vaše drahá, na moderní techniku? Pak bude ideální volba nový mobil. Na stránkách marzo.sk najdete bohatý nabídku mobilních telefonů, ale i příslušenství a spoustu dalších vychytávek. Nezapomeňte na žhavou kategorii „tablety“.