- RubrikaLIFESTYLE

Jak si správně vybrat erotické prádlo

29.10.2013

Červená, barva erotiky, bílá zase nevinnosti, černá značí luxus a chtíč, naopak růžová přeje romantice a něžnostem. Je jen na vás, jak se chcete večer cítit… Ženy se rády líbí a rádi dráždí mužské smysly a fantazie pomocí erotického prádla. Tyto odvážné ženské zbraně přivádí muže téměř k nepříčetnosti! Dopřejte tedy svému protějšku prožít něco netradičního.

Jak si správně vybrat erotické prádlo?

V první řadě bychom si měli říci, čemu se vyhnout, abyste od vášně partnera spíše neodradily.

Tři příklady častých chyb

1) Zaříznuté prádlo – přetékající boky, bříško, ňadra.
2) Větší velikost než ta vaše – na zadečku se vám tvoří nevzhledná vzduchová kapsa a košíčky u podprsenky jsou spíše prázdné než plné.
3) Špatně zvolený typ prádla – ženy plnější postavy by neměly volit průsvitné či leské materiály a to zejména v nejširších partiích.

Ze všeho nejdůležitější je vybrat správnou velikost. U kalhotek dejte raději přednost většímu obvodu, budete se cítit mnohem komfortněji a silueta bude hladší. Ženy s kypřejšími tvary, mohou sáhnout po kalhotkách s vyšším sedem, které opticky prodlouží nohy. Odříkaného chleba největší krajíc, proto rádi zopakujeme, že podprsenku byste si měly vybrat tak, aby vás nikde neškrtila, zapínání by mělo být na posledním háčku a košíčky by neměly přetékat.

Velmi pikantní a přesto k nakousnutí. Plnějším tvarům postavy velice sluší korzet. Skryjete bříško a zároveň „vystavíte“ své přednosti, které se k této postavě vážou – ňadra. Zapínání existuje jako háčky,šněrování nebo zip. To, že muži nepohrdnou ani korzety se zapínáním vepředu není vůbec nutné zdůrazňovat ;-). Pozor na celoprůsvitné erotické body, to sluší opravdu jen vybraným postavičkám. Pokud se cítíte v korzetu příliš sevřená či odhalená, sáhněte raději po saténové košilce. Ta je pro začátek ideální.

Naučit se používat erotické prádlo na postelové hrátky chce pro některé ženy velkou odvahu. Není proto nutné začít hned na vrcholu. Pro začátek stoprocentně ohromíte pěknými samodržícími punčochami a postupně můžete přidat i nějaký pěkný krajkový podvazkový pás.

Takže dámy přiveďte muže k šílenství! Z redakce přejeme lovu mužů zdar! Ideální „lovecké“ vybavení najdete na stránkách www.leontyna.cz.

Ellen Crháková

"Passion for a fashion" tak by se dalo nazvat mé heslo, které mě přivedlo až do této redakce. Mám ráda styling, trendy a celé to krásno okolo.