- RubrikaLIFESTYLE

Jak si na sociální síti vydělat na kafe?

11.11.2014

Zajímavá otázka, že? :-) Určitě je hodně způsobů, jak vydělat na Facebooku, na Twitteru, možná i na Google+, ale většinou potřebujete buďto dobrý nápad nebo trochu té lidské drzosti. Další možností je nově vzniklá sociální síť TSU.

A jak se dá na sociální síti TSU vydělávat? Je to dosti prozaické – stačí ji zkrátka normálně používat. Teď zajisté všechny napadnou ty samé otázky: “Jakto?”, “To není možné, kde ty peníze vezmou?” a podobně. Takže já raději začnu od začátku. Na TSU se opravdu dají vydělat peníze, za pouhé užívání této sítě. Tyto peníze plynou z reklam, které se na síti zobrazují stejně jako například na Facebooku. Abych uvedl věc na pravou míru, částky které používáním sítě získáte nejsou nikterak závratné. Běžným užíváním Vám přistane na účtu několik centů denně, ale i tak si za týden můžete vydělat třeba na kafe, na které pak můžete pozvat své přátele osobně :-)

Filosofie TSU vychází z toho, že každý uživatel by měl být ohodnocen za svůj prospěch na sociální síti. Tahle myšlenka je celkem zajímavá. Připravujete pro své přátele / fanoušky pravidelně zajímavý obsah? TSU vás za to chce odměnit. A proč vlastně ne? Když už někdo rád sleduje vaše fotky, videa nebo jiné příspěvky, na kterých jste strávili část svého času, zasoužíte si nějaké ocenění. Je pochopitelné, že většinou u srdce zahřeje těch pár lajků, ale když z toho kápne i nějaký ten centík, může to být fajn.

A jak vlastně že vás TSU ocení? Zkrátka když někdo klikne na reklamu vedle vašeho příspěvku, připíše vám TSU poměrnou část peněz, které za tento proklik zaplatil inzerent této reklamy. A to přesně 45%. Co se děje s tím zbytkem peněz? Kupodivu přímo sociální sítí TSU putuje pouze 10% z tohoto výdělku, zbývajících 45% je rozděleno mezi 3 úrovně uživatelů, které vás k TSU přivedli. Tímto způsobem vás motivuje TSU motivuje k tomu, aby jste přivedli do této sítě i své přátele. A jak TSU pozná, že daného uživatele jste přivedli právě vy? Odpověď je jednoduchá – díky vašemu registračnímu odkazu. Do sítě TSU, se dá dostat totiž zaregistrovat pouze přes odkaz někoho dalšího

Zaujalo vás TSU a chtěli byste ho vyzkoušet? Můžete se zaregistrovat na tsu.co/JoinTsuRightNow.

Další informace v angličtině naleznete například na jointsu.eu

Jan Píša

V současné době jsem studentem ČVUT v Praze na fakultě informačních technologií. K mým koníčkům patří sport, psaní literatury, publicistických článků, fotografování, tvorba grafiky a webových stránek.

Podobné články