- RubrikaNEWS

iPILOT – ideální vánoční dárek pro každého muže

15.11.2011

Perfektní vánoční dárek pro každého muže najdete už brzy v Praze! Konečně se jim splní jejich letecký sen … Ideální dárek se hodí téměř pro každého na vašem seznamu: manžela, bratra, šéfa nebo klienta. iPILOT je první řetězec dostupných leteckých simulátorů, který nabízí možnost zažít jedinečnou zkušenost pilotování Airbusu 320! Aniž byste opustili Prahu, můžete si vyzkoušet přistání na jednom z 24 000 letišť po celém světě. Popularitu si iPILOT již získal ve Velké Británii a v Německu a od začátku roku 2012 bude iPILOT získávat své první fanoušky v Praze na Malé Straně. Najdete ho na adrese Zborovská 47 (www.flypilot.cz). iPILOT nabízí lekce s kvalifikovaným instruktorem na stejném typu simulátoru, který používají aerolinky k výcviku posádky.

iPILOT poskytuje naprosto revoluční způsob, jakým můžete přebrat kontrolu nad kabinou a vyzkoušet si start, let i přistání Airbusu 320. Není to videohra, což vám dojde hned ve chvíli, kdy vstoupíte do plně vybaveného skutečného kokpitu doplněného o videoprojekce spektakulárních výhledů z letadla na jeho skutečné letecké trase. Každá lekce s iPILOT je vedena vysoce kvalifikovaným profesionálním instruktorem, který vás doprovodí do kabiny, aby vám vysvětlil vše potřebné.

iPILOT je skvělým dárkem pro každého. Od lidí, kteří ještě nemají žádné letecké zkušenosti, po ostřílené piloty ultralightů, kteří si chtějí vyzkoušet pilotovat velké letadlo. iPILOT nabízí dárkové vouchery v několika typech balíčků: 15 minut za 999 Kč, 30 minut za 1 899 Kč a 60 minut za 3 499 Kč. Rozmazlete svého partnera a všechny další, na kterých vám záleží, jako jsou klienti nebo zaměstnanci. Dárkové poukazy jsou k dispozici na české webové stránce iPILOT – www.flyiPILOT.cz.

“Většina z nás je fascinována tím, co se děje na palubě letadla,” říká Wolfram Schleuter, zakladatel a výkonný ředitel iPILOT a dodává, “nový pražský simulátor umožní lidem, aby ve své zvědavosti postoupili o krůček dál a zakusili alespoň na chvíli, jaké to je být pilotem. Bude zde letecký simulátor vybudovaný na profesionálních standardech, který je připravený pro každého se zájmem o létání – žádné znalosti nebo zkušenosti nejsou zapotřebí.”