- RubrikaTECH

INFO: V novém dodatku The Sims 3 můžete objevovat údolí draků

10.6.2013

Na trh přišla další novinka ze světa oblíbeného simulátora života The Sim3 a od vývojářů slavných her EA games. V tomto novém dodatku TS3 si tentokrát přijdou na své příznivci draků . Nejenže nový dodatek doprovází nové destinace a území, ale i oblečení a objekty, samozřejmě také nové funkce. Avšak hlavní výjimečností na tomto dodatku ke hře jsou již zmiňovaní dráčci, kteří hře dodají malá a roztomilá domácí zvířata.

Dráček – létající čertík

Ve hře se vyskytuje několik druhů draka, které rozdělujeme podle barvy – červený dráček  podpálí vše, co mu přijde do cesty. Zelení dráčci si naopak všeho váží a dokážou pochopit i některé lidské problémy, s kterými se ve hře potýkáte a které pro Vás zaručeně nebudou lehké.

S touto hrou si určitě užijete spoustu zábavy.

foto: ea.com

Miroslav Varga

Sám sebe bych popsal jako takového "píšícího zahrádkáře", neboť vždycky, když mám chuť něco okopat nebo zasít, usednu ke klávesnici a neodlepím od ní prsty. Pracuji rád pro Mezinami, i když v současnosti trošku zanedbávám... Snažím se zde psát články, které lidi baví, které se čtou. Je jen na vás, zda je přijmete...