- RubrikaNEWS

Hradecký startovač proběhne již příští týden – Mezinámi.cz bude u toho!

15.4.2015

Ve středu 22. dubna proběhne ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové druhý ročník akce Hradecký startovač. Pro koho je tato akce určená prozradila Aneta Brindová z Technologického centra Hradec Králové, které tuto akci pořádá. „Hradecký Startovač je studentská konference, která je určena pro mladé lidi a začínající podnikatele. Dále pro ty, kteří zvažují s podnikáním začít.“

Konference bude probíhat v sále knihovny, která se nachází hned vedle budovy Univerzity Hradec Králové. Pokud by se tedy nějaký student chtěl zúčastnit, dozví se mnohé. „Zejména zajímavé příběhy úspěšných podnikatelů, dále o pádech a o všem co k podnikání patří,“ prozradila Brindová.

Konference se bude účastnit nejeden zajímavý host. „Jením z nich bude například Irena Zatloukalová, tisková mluvčí ze serveru Seznam.cz. Ta bude hovořit o tom, jak netradičně pojmout PR. Hlavním účastníkem bude ale Adam Durčák ze sex shopu Růžový slon,“ řekla Brindová.

Podnikatelské zaměření Durčáka je velmi netradiční. „Rozhodně ale má co nabídnout. Přenášet bude na téma online marketingu a toho, co může a nemůže ve svém shopu použít,“ popsala Brindová.

Konference tedy může dát začínajícímu podnikateli mnohé. Pokud někdo přijde, tak vyslechne všechny příběhy a může se nechat inspirovat. „My jako Technologické centrum jsme jakémukoli podnikateli či studentovi otevření a můžeme pomoci,“ řekla Brindová.

Další informace o Startovači přineseme v dalších článcích.