- RubrikaSportuj

Hradecká vybíjená bude řežba, očekávají organizátoři

29.3.2013

2. dubna se bude v Hradci Králové v tělocvičně Katedry tělesné výchovy a sportu Univerzity Hradec Králové Na Flošně konat akce se jménem Dodgeball UHK 2013. Půjde o turnaj studentů Univerzity Hradec Králové ve vybíjené. Už teď organizátoři vědí, kolik bude týmů, a jak bude turnaj vypadat. Očekávají velkou show.

Turnaj organizuje 2. ročník studentů tělocviku Pedagogické fakulty UHK. Adam Křehký, jeden z organizátorů přibližuje, že kapacita turnaje je již zaplněná. „Dokonce jsme museli kvůli naplněné kapacitě několik týmů odmítnout. Mrzelo nás to, ale bohužel jsme museli. Turnaje se ale zúčastní 16 týmů.“

Anna Bergerová, další organizátorka očekává, že turnaj bude kvalitní. „Našeho turnaje se zúčastni některé týmy, které byly i v TOP 10 turnaje RedBullu. Plus k tomu, tým Sebranka UHK byl dokonce čtvrtý na republice. Bude to řežba.“ dodává s úsměvem na rtech.

I názvy týmů jsou velmi zajímavé. TevNaPlech, Svaz UHK bohémů, Bomby na tlamu nebo CooLky jsou jedny z těch nejzajímavějších. Ovšem hrát za takový Good Luck Gym nebo Baywatch, musí být také zajímavé.

Organizátoři chtějí turnaj co nejvíce zatraktivnit pro diváky. A také tomu týmy musí uzpůsobit oblečení. „Čím originálnější, zajímavější, odvázanější oblečení tím lepší! Avšak má to jednu podmínku, tým musí mít alespoň jeden sjednocující viditelný prvek. Přejeme týmům hodně inspirace“ ukončuje Adam Křehký.