- RubrikaTECH

Hledáš přivýdělek nejen na léto? Zkus ZUmail

24.6.2012

Využíváš emailový účet, Facebook, Twitter a internet obecně? Hledáš možnost, jak si vydělat pár tisícovek při tvé hlavní brigádě nebo studiu a zajistit si základní příjem pro tvé nákupy nebo párty s kamarády? Dokážeš si představit, že by tě někdo platil za čtení emailů?

Ano, vyzkoušej ZUmail – novou službu na českém internetu, která ti platí za čtení reklamních emailů a navíc nabízí štědrý bonusový program s pravidelnými soutěžemi o hotové peníze namísto nepotřebných reklamních předmětů.

Jednoduchá registrace

Vše probíhá na webových stránkách ZUmail, kde se pohodlně a rychle registruješ do služby. Stačí pouze vyplnit tvůj email, kraj ve kterém bydlíš a věk. Za registraci dostaneš okamžitou odměnu 150,- Kč.

Nyní, když jsi v systému můžeš přijímat a číst Zumaily. Za každý přečtený Zumail získáváš odměnu ve výši 10,- Kč.

Po registraci získáš také přístup do své online kanceláře. Tam nalezneš celkový přehled o tvém účtu, doručených Zumailech, probíhajících soutěžích, o tvých provizích a výplatách.

Provize za doporučení

Mimo jiné zde najdeš tipy a návody, jak propagovat Zumail mezi své známé a kamarády. Nejen za čtení emailů, ale i za doporučení Zumailu získáváš provizi.

Využij možnosti přihlásit se do ZUmailu právě teď a zúčastni se časově omezené soutěže o 5000,- Kč, která právě probíhá.