- RubrikaKULTURA

Hentai Corporation pod útokem chlípných bobrů

9.10.2013

Ale že to trvalo. Jedno z nejzběsilejších tuzemských hudebních uskupení, Hentai Corporation, si k osmému výročí fungování kapely nadělilo první videoklip. Videoklip, který je perverzní, nevkusný a chlupatý. Zkrátka něco, co musíte vidět.

Je to taková příjemně muzikálová porno-polízanice v hávu déčkovejch hororů z 80. let. Naše prasárny se timhle videem dostaly na naprosto novou úroveň,“ říkají o klipu samotní členové kapely. A nelze jinak, než jim dát za pravdu. Pod režijní taktovkou Jarka Plouhara z produkce Renegades vznikl opravdu nevídaný kousek, který si buď zamilujete, nebo jej budete do konce života nenávidět.

Tohle je song pro čubky v první řadě, který si myslej, že p*chat s muzikantama je dobrý. Není! Muzikanti jsou vylitý a zfetovaný nuly. Jděte radši za sportovcema,“ tak nějak většinou uvádí frontman kapely Radek Škarohlíd při koncertech píseň Equilibristic Brides, ke které byl videoklip natočen a snad právě proto je tu paralela s lesní komunitou sexuchtivých bobrů (ne, neptejte se).

Equilibristic Brides je singlem z debutového alba, které Hentai Corporation právě připravují. Deska, která v tuto chvíli ještě nemá název, vyjde v prosinci letošního roku a Hentai již mají naplánovaný její křest na 23. 12. 2013 v pražském Paláci Akropolis.

Zároveň s internetovou premiérou klipu rozjíždějí Hentai Corporation i kampaň na crowdfundingovém portálu hithit.com, kde mohou fanoušci přispět na vznik alba a za své peníze získat opravdu zajímavé kapelní artefakty včetně bobřích masek z natáčení.