- RubrikaNEWS

Heidi Klum našla díky své show v Německu další nadějnou topmodelku

10.6.2012

Germany´s next topmodel, tak se jmenuje reality show, kde Heidi Klum společně s dalšími porotci hledá budoucí úspešnou topmodelku.

Castingy do soutěže probíhaly několik měsíců po celém Německu. Celkem se do sedmé série Germany´s next topmodel přihlásilo něco přes patnáct tisíc uchazeček, to je o dvatisíce více, než v šesté řadě. Uznejte sami, to opravdu není málo. Tolik dívek touží stát se úspěšnou modelkou, avšak jen slečny s dokonalou postavou a charismem měly šanci probojovat se do finální padesátky.

Necelé tři měsíce strávily budoucí modelky na cestách po celém světe. Měly možnost poznat pravý chaos na módních prehlídkách, mohly se zúčastnit castingů pro prestižní módní značky, fotit celosvětové kampaně pro známé firmy. No která modelka dostane tohle všechno hned na začátku své kariéry naservírovano přímo pod nos?

Sedmá řada Germany´s next topmodel vyvrcholila tento týden velkolepu show v Kolíně. Fanoušci naplnili místní halu „Lanxess Arena“ úplně celou, celkem se na poslední módní parádu přišlo podívat 15.000 diváků. Pro poslední čtyři finalistky to znamenalo jediné – dát do toho opravdu všechno a jet naplno! Přeci pouze jedna může vyhrát. A tak to i opravdu vypadalo. Po mole chodily profesionální, krásně nalíčené modelky v úchvatných šatech, s velkým sebevědomím a úsměvem na rtech. Večer obohatil i hudební program – vystoupil zpěvák Justin Bieber, skupina Maroon 5, či Gossip se zpěvačkou Beth Ditto.  

Heidi Klum a Luisa

Vítězkou se stala teprve 17-ti letá Luisa. Již od začátku soutěže byla velkou favoritkou. Vyhrávala vetšinu castingů a na mole byla jako ryba ve vodě. „Luisa se nám libila již od začátku, má krásný úsměv a obličej a skvělou postavu,“ řekla spokojená Heidi Klum, která se už teď  těší na novou osmou řadu populární castingové show. Luisa vyhrála moderní apartmá v libovolné módní metropoli, smlouvu s modelingovou agenturou a foto na obálce časopisu Cosmopolitan.  

Amerika hledá topmodelku, Rakousko hledá topmodelku, Holandko a Belgie hledají topmodelku, Itálie hledá topmodelku. Je jen otázka času, kdy světoznámá soutěž přijde i do Česka? Kdo by podle vás měl zasednout v porotě Česko hledá topmodelku? Pište nám své názory do komentářů!