- RubrikaFOOD

Grilování nezná hranice! Grilujte v zimě i ve městě

13.3.2018

Cítíte to? To je vůně lahodného grilovaného masa… Nemůžete se dočkat prvních slunečných dnů a oblíbených grilovaček? Dobrou zprávou je, že nemusíte čekat. Jedinečnou chuť grilovaného masa si můžete užívat i při pohledu na zasněženou krajinu. Grilování totiž letními dny nekončí, stejně tak jako nekončí u rodinných domů se zahradami. Posezení s přáteli za doprovodu grilovaných pokrmů si můžete dopřát i ve městě. Chybí vám gril? Jednoduše si ho zapůjčte v půjčovně grilů.

Zima není důvodem pro schování grilu

Kouzlo zimního grilování objevili už dávno před námi v alpských zemích. Proč se jimi neinspirovat? Ve chvíli, kdy zvolíte gril s poklopem, máte vyhráno. Kvalitní grily s poklopem totiž umožňují grilování za jakéhokoliv počasí. Ano, i za deště a sněhu. Jejich předností je navíc stejnoměrné propečení masa i v mrazivém počasí. Pořádáte větší akci a chcete posedět u grilu i v zimě? Opět existuje řešení v podobě party stanu, který snadno vyhřejete přímotopy.

Grilujte i ve velkých městech

Grilování masa je často spojováno se zahradami, balkóny a terasami. Co když ale ani jedno z uvedených nemáte k dispozici a bydlíte v samotném centru velkého města? Už jste slyšeli o možnostech grilování ve veřejných parcích? Pokud ne, je čas jejich kouzlo poodhalit. V celé řadě velkých měst, včetně Prahy, Brna či Hradce Králové i Českých Budějovic jsou zřízena speciální grilovací místa, kde můžete bez problému rozdělat oheň a pobavit se s přáteli.

Chybí vám výbava? Půjčte si ji

Nalákali jsme vás na grilování, ale chybí vám potřebná výbava? Ani v nejmenším nemusíte na své plány zapomenout, právě na opak. Společnost Párty pohotovost půjčuje kompletní party vybavení v Praze a okolí. Jednoduše si tak můžete kdykoliv v týdnu zapůjčit grily, výčepní zařízení, pivní sety i party stany. Objednat si zde můžete i maso na gril. Párty pohotovost najdete přímo v centru Prahy, kde můžete navíc bez problémů zaparkovat. Otevřeno je 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Podobné články