- RubrikaSportuj

Generálka před mistrovstvím světa

7.5.2010

Praha 6.5.2010.Česká hokejová reprezentace sehrála v Praze přípravný zápas proti mužstvu Běloruska s výsledkem 5:2

Čeští hokejisté v generálce na mistrovství světa uspěli.Z nepříliš přesvědčivého výkonu je musel probrat až stav 2:2.Zřejmě na ně taky působilo ospalé počasí které panovalo v Praze.Zápas začal ve svižném tempu ale góly nepadali.Po přestávce ve 24 minutě utkání  vstřelil první branku Kvapil.Tento stav byl až do konce druhé třetiny.Hned v úvodu třetí třetiny  vstřelil druhou branku Hubáček.46 minuta první branku Běloruska střílí branku Děmagin.Běžela 51 minuta a Stefanovič dává  vyrovnávajíci  gól Běloruska. 51 minuta-Bělorusové se však dlouho neradovali. Novotný vybojoval puk za brankou a skvělou zadovkou nahrál najíždějícímu Vampolovi. Jeho bomba skončila u protější tyčky.53 minuta dává Hubáček čtvrtou branku.57 minuta poslední pátou branku vstřelil Červenka.

Utkání končí výsledkem 5:2