- Rubrika

Gaudeamus Igitur

9.10.2008

Gaudeamus Igitur je tradiční oslava začátku akademického roku. Jde již o 10. ročník téhle především hudební a filmové akce. V některých městech ho již mají za sebou, ale na některé z nás ještě čeká. Určitě neváhejte a přijďte, vstup je zdarma.

Akce letos probíhá tradičně v devíti městech ČR. Šťastných devět: Plzeň, Olomouc, Brno, Zlín, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Praha.

Na Gaudeamus se ještě mohou těšit:
9.10. Pardubice – Koupaliště Cihelna
14.10. České Budějovice – U kolejí Jihočeské univerzity
16.10. Praha – Praha 7, výstaviště, Bruselská cesta

Kdo přijde, jistě neprohloupí, k poslechu je připraveno mnoho prvotřídních kapel jako jsou Horkýže Slíže, Vypsaná fixa, Semtex, Another way a navíc v každém městě zahraje jedna regionální kapela. Vše vypukne vždy v 16:00 a poslední tóny z repráků zazní ve 22:00. Kromě dobré muziky je v některých městech možno zkouknout film Malé oslavy, prolézt kopou nafukovacích atrakcí v G-city, případně si zasoutěžit.

Více informací na http://www.gaudeamus-igitur.cz

Jan Píša

V současné době jsem studentem ČVUT v Praze na fakultě informačních technologií. K mým koníčkům patří sport, psaní literatury, publicistických článků, fotografování, tvorba grafiky a webových stránek.