- RubrikaRecepty

Frappuccina ve Starbucks nově a na míru. Tisíce způsobů pro jejich přípravu dle individuálních přání zákazníků

8.5.2011

StarbucksSpolečnost Starbucks Coffee (Nasdaq: SBUX) a její joint venture partner AmRest Holdings SE (WSE: EAT) na toto léto představují novou platformu osvěžujících nápojů Frappuccino. Koncept “However-You-Want-It” nabízí zákazníkům možnost vytvořit si svůj vlastní nápoj dle osobních přání a chutí. Zákazníci si mohou zvolit různé druhy mléka, vybrat si intenzitu kávy a rozhodnout se pro různé druhy sirupů, polev či posypů, stejně jako to dělají se svými oblíbenými nápoji na bázi espressa. Letní nabídka kaváren Starbucks začíná 3. května a poběží po celé letní období. Kavárny do prodeje rovněž uvádějí novou zrnkovou kávu Bali a letní kolekci hrnků a termohrnků.

„Možnost objednat si nápoj, tak jak jej opravdu máte rádi, byla pro Starbucks vždy velmi důležitá. Právě individuální přístup přispívá k jedinečnému zážitku v našich kavárnách,” uvedl Erik Zlámal, District Manager společnosti Starbucks pro Českou republiku a dodal „nová Frappuccina v tomto ohledu nejsou výjimkou. Tento nápoj je nyní 100% přizpůsobitelný zákazníkovi, s tím že obdržíte kvalitu, kterou ve Starbucks očekáváte.”

Znovuobjevení tohoto tradičního nápoje, který se v kavárnách poprvé objevil v roce 1995, je skvělou novinkou pro zákazníky, kteří si chtějí Frappuccino vychutnat po svém – ať již hledají nízkokalorickou variantu nebo si chtějí dopřát. Nabídka zahrnuje také nízkotučné mléko a sirup bez přídavku cukru, takže baristé mohou vyhovět i požadavkům zákazníků na lehké či dietní variace nápoje.

StarbucksMezi tisíce nových kombinací nápojů Frappuccino patří i tyto příchutě:

Extra Coffee Caramel Frappuccino® Blended Beverage – Káva Frappuccino® Roast s karamelovým sirupem, plnotučným mlékem, to vše je umixované s ledem a ozdobené šlehačkou a karamelovou polevou.

Mocha Light Frappuccino® Blended Beverage – S pouze 100, 150 a 200 kaloriemi u velikosti Tall, Grande a Venti nabízí tento nápoj lahodnou kombinaci čokolády a kávy Starbucks Frappuccino® Roast s nízkotučným mlékem, vše je umixované s ledem.

Soy Strawberries & Cream Frappuccino® Blended Beverage – Tento nápoj je připraven z jahodového sirupu a sójového mléka, umixovaného s ledem. Nápoj je navrchu ozdoben lahodnou šlehačkou.

Starbucks pro letní období představuje novou zrnkovou kávu Bali. Tato káva je pěstovaná malofarmáři v srdci horské oblasti ostrova Bali, která se pyšní smaragdově zelenými zálivy a horkými písečnými plážemi. Káva z Bali nám nabízí plnou chuť s nízkou kyselostí a s bylinnými tóny jako ostatní indonéské kávy, ale navíc s příchutí čokolády.

StarbucksBěhem léta si zákazníci v kavárnách Starbucks budou moci pochutnat také na jahodovém cheesecaku, který je tradičním sýrovo-smetanovým dortem pokrytým jahodami a ovocnou polevou. Letní kolekce hrnků a termohrnků hraje svěžími barvami a využívá motivy regionu a kávy Bali.

Podobné články