- RubrikaNEWS

FOTOREPORT: Pech vyhrál pošesté v kariéře Rallye Příbram

5.10.2014

Příbram – Již jistý mistr Václav Pech vyhrál pošesté v kariéře Rallye Příbram, závěrečný závod mezinárodního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. Pilot vozu Mini John Cooper Works S2000 porazil druhého Jana Dohnala o 52 sekund, třetí skončil s odstupem půldruhé minuty za vítězem Jan Jelínek. Závodu se zúčastnili dvě Jihočeské posádky a to Martina Daňhelová – Karolína Jugasová a Vlastimil Hodaň – Poláček František. Martina Daňhelová vyhrála skupinu Dámské posádky. V celkovém pořadí skončila na 17. místě. Vlastimil Hodaň jel po problémech v sobotní etapě již jen super rally.