- RubrikaVZDĚLÁNÍ

FOTOGALERIE: Studenti v Hradci Králové si večery zpříjemňují tématicky

17.10.2013

Nejen o učení je vysoká škola. A to moc dobře ví také v Hradci Králové, kde Maty’s Bar, který se nachází přímo v budově Palachových kolejí, pořádá tématické večery.

Těch se účastní nejen čeští studenti Univerzity Hradec Králové, ale také „erasmáci“ a studenti Univerzity Karlovy, která na Palachových kolejích sídlí také.

První tématický večer se konal před rokem, kdy se majitelé Maty’s rozhodli uspořádat první Pyžamovou párty. A že opravdu bylo na co koukat, a že lidé chodili v pyžamech, se můžete přesvědčit také v naší fotogalerii.

Letošní akademický rok však zahájila Hawai party vol 2. Studenti berou převleky velmi vážně. Nechyběly tedy krátké střapaté sukně, věnce nebo pestrobarevná přehlídka triček.

Tento týden si však Maty’s připravil opravdovou lahůdku. Pyžamovou párty vol 4., ovšem se specialitou. Beerpongem a speciální akcí od Lemonda, protože studenti mohli také získat svítící tyč a nafukovací čepice.

A co bude ještě tento měsíc následovat. Maty’s bar bude 29. října slavit 10 let od založení. Společně s tím se bude slavit i Halloween. Akce to bude tedy opravdu velkolepá.

Jak to však u Matyho vypadá se můžete přesvědčit sami. A to na fotografiích od naší fotografky Veroniky Šabrňákové.