- RubrikaTECH

Fireshow jsou víc než jen oheň, novinkou jsou UV show

16.1.2013

Fireshow jsou výborné doplňky různých společenských akcí. A většinou už nejsou jen o ohni. Důležitou roli hrají i kostýmy, hudba, choreografie, umělecký projev a pohybové umění. Firma antaagni.com má právě tyto show do detailu propracované. A stejně jako u ostatních, je i u této firmy výsledek úžasný. Vzrušující představení plné ohnivých momentů.

Firma antaagni.com má zkušenosti z celého světa. Jejich ohnivá fireshow zažila úspěch ve více než patnácti státech na třech kontinentech. Vystoupení sahají od lyrických romantických duetů, přes smyslná a dráždivá čísla děvčat s hořícími hula hoopmi a perfektně ze synchronizované choreografie až po dynamické výstupy s ohnivými paličkami a velké skupinové obrazy plné jisker a pyroefektů.

Tanečníci firmy antaagni.cz jsou s ohněm již naprosto sžití a jsou to zkušení profesionálové.  Součástí nabídky firmy je také vysoký bezpečnostní standard, díky kterému je možné zrealizovat show  i v interiérech a  celkově v nestandardních prostorech.

Zajímavou nabídkou je také světelná UV show, která představuje futuristické vize vesmírného světa, který tvoří pulzující barvy, dokonalá hudba, která zapadá do atmosféry, speciálně navrhnuté kostýmy a masky. Dech vyrazí i pohybové umění, které je kombinováno s prvky nejmodernější techniky.

Firma antaagni.com ve svých představeních používá špičkovou technologii Visula Poi, která umožňuje pohybem vykreslit světelné ornamenty, grafické a textové prvky, loga a nápisy. Jejich specialitou je i to, že jako jedna z prvních skupin na světe zkombinovali vizuální efekt UV světla s akrobatickým výstupem na moderním cirkusovém nářadí cyr wheel.

Představení je plné dalších působivých efektů, kam patří například choreografie s velkými kostkami, světelnými paličkami, airbrushové vlajky, křídla, stuhy nebo kulk,y které září barvami.

Specialitou firmy je tzv. Pyroshow. V ní se tanečníci pohybují uprostřed zářivých kruhů, které sami vytvářejí svými nástroji, které chrlí barevné plameny a jiskry. Velmi oblíbené jsou tyto Pyroshow při pořádání otevíracích ceremoniálů, nebo při různých televizních přenosech, vystoupení je ale vhodné i na festivaly.