- RubrikaLIFESTYLE

Fashion Friday: Trendy džínovina nejen u kalhot!

8.4.2011

Každý z nás má ve svém šatníku alespoň dvoje džíny v oblíbeném střihu. Klasické džíny mají svou dlouholetou historii, která bude pokračovat i nadále. Džínovina se stala součástí našich životů, proto nikoho nepřekvapí, že je v módním průmyslu stále více oblíbená a už ne jen u kalhot, ale také u ostatního druhu oblečení!

Fashion Friday - trendy džínovinaDžínové kalhoty jsou stálicemi první příčky módního průmyslu. I když je v posledních letech začínají dohánět legíny, džínovina je stálenadčasovou věcí. Během historie džínoviny se vystřídalo několik střihů kalhot, od zvonáčů, mrkváčů po roury či kalhoty se zvýšeným pasem. Můžete se řídit nejnovějšími trendy a pořizovat si kalhoty podle toho, které jsou letos v kurzu. Ale nesmíte zapomenout, že každé postavě sluší jiný střih kalhot. Proto si vybírejte kalhoty, ve kterých se cítíte pohodlně a pořád sexy.

O historii džínových kalhot se tu ale bavit nebudeme, proto přejdeme k věci. Mezi další novinky módního světa patří džínovina u ostatních druzích oblečení. Už nyní v obchodech narazíte na džínové bundy, košile, halenky, topy, ale také na spodní prádlo. Džínovina je a bude téměř u všeho! Ovšem nejčastěji se s ní setkáte při koupě košil. Džínová košile by vám rozhodně neměla chybět ve vašem šatníku, můžete ji totiž nosit ke všemu.

Tip: Blíží se horké dny, pořiďte si bílé kraťasy plus modrou džínovou košili, kterou do vašich kraťásků zastrčíte. Nezapomeňte na podpatky či zajímavé baleríny.Fashion Friday - trendy džínovina

Nynější jarní teploty jsou ideální také k pořízení džínových šatů. V jednoduchosti je krása. Obyčejné džínové šaty můžete mixovat s každým stylem, stačí přidat jen ty správné doplňky. Tip: Pro romantický styl si pořiďte kytičkovaný šátek, bižuterii, či pásek. Pokud chcete působit trochu tajemně, zkuste koženou bundu a podpatky.

Dnešní díl FF je u konce, příští díl se bude týkat našeho spodního prádla. Jaké je trendy? Ve kterém se budete cítit jako v bavlnce? To vše vás čeká příští pátek!

foto: lindex.com