- RubrikaVZDĚLÁNÍ

Fail u přijímaček na vejšku? Jazyková škola může být východisko!

25.7.2013

Nedostali jste se na Vysokou školu? Nedostali jste se na Vyšší odbornou školu? Nevíte co dál? Dobrá jazyková škola v Praze může být vhodným řešením.

Na území České republiky je velké množství různých jazykových škol. Jde o školy, které jsou připraveny na výuku jazyků na té nejvyšší úrovni. A tím se řídí i Empire jazyková škola. Ta se snaží vzdělávat tak, aby to studenty bavilo. Efektivita je přitom dosti velká. Na zábavě a vzdělání je postaven celý koncept výuky na škole.

Ročně škola vzdělává přes 6000 studentů a supervizuje víc než 60 firemních klientů. Lektoři jazykové školy Empire odučí přes 15 000 hodin ročně a působí ve třech zemích Evropy. Pobočky má tato škola v Bratislavě a Košících na Slovensku, v Praze v České republice a v Radomu v Polsku.

Jazyková škola nabízí velké množství různých jazykových kurzů. Velmi oblíbené a vyhledávané jsou cenově dostupné kurzy angličtiny v Praze. Angličtinu v nynější době potřebuje opravdu skoro každý.

V Evropě ovšem člověk prorazí i s němčinou. A i tu se na jazykové škole Empire můžete naučit. Lektoři se budou snažit interaktivními a nejnovějšími metodami zaujmout vaší pozornost a naučit Vás co nejvíce to půjde. Více informací naleznete zde.

Empire jazyková škola se snaží co nejvíce vyhovět svým studentům. A to také velmi zajímavými studijními plány, které jsou šité na míru. A to takovým způsobem, aby Vás naučili co nejvíce.

Nevěříte? Zkuste a uvidíte!