- RubrikaNEWS

Elite Model Look – brána do světa modelingu

7.4.2011

Pohledným dívkám ve věku 13 až 22 let s výškou nad 170 cm se otevírá šance vstoupit do atraktivního světa modelingu – castingy v obchodních centrech po celé republice startuje letošní ročník prestižní a respektované soutěže Elite Model Look. Začíná se v Praze 4. května a končí v Pardubicích 19. května. V Brně se casting koná v sobotu 7. května 2011 od 15 do 18 hodin v nákupním a zábavním centru Olympia Brno.

Každá dívka se zúčastní osobního pohovoru s profesionály agentury Elite, vzhledem k celosvětovému rozšíření soutěže je znalost angličtiny nutností, zdravé sebevědomí a ctižádost pak bonusem navíc. Jedinečnou exkurzi do zákulisí profesionálního modelingu, včetně líčení, úpravy vlasů, nácviku chůze a focení modelek, i prezentaci firem Schwarzkopf (péče o vlasy, scan vlasů), Rowenta (produkty Rowenta for Elite Model Look) a Bioderma (péče o pleť) si spolu s dívkami mohou užít i diváci přímo v centrálním prostranství brněnské Olympie. Každá z účastnic navíc získá dárek od partnerů soutěže. Zkušenou průvodkyní castingem bude topmodelka Simona Krainová.

Vítězky brněnského castingu postoupí do národního semifinále Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2011, které se uskuteční v červnu v Praze. Odtud vzejde deset finalistek do zářijového světového finále.

Od svého vzniku v roce 1983 vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě, dnes jde o největší a nejprestižnější soutěž svého druhu na světě. Koná se v 66 zemích a každoročně se do ní přihlásí více než 350 000 začínajících modelek. Finalistkami Elite Model Look byly v minulosti i takové supermodelky jako Cindy Crawford, Tatjana Patitz, Linda Evangelista, Stephanie Seymour, Alessandra Ambrosio či Gisele Bundchen. Pořádající agentura Elite Model Management se hrdě hlásí k dodržování etického kodexu v modelingovém průmyslu a podporuje dodržování zdravého životního stylu. O dívky je postaráno na vysoké profesionální úrovni.